Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Hauser kerékpár márka...

A Hauser kerékpár márka milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés
A neve alapján én németre vagy osztrákra gondoltam. Akinek az van, arra mi van írva, hol gyártották?
2010. dec. 21. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Made in 3.Reich. ;)
2010. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3. Birodalom? na ne... ezt nem hiszem :)
2010. dec. 21. 18:02
 3/9 anonim válasza:

AVEX KFT

[link]

Cégünk a Hauser kerékpárok gyártója

Cég címe: 2440, Százhalombatta Csenterics S. u. 3.

Honlap: [link]

2010. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Azért írtam, h 3.birodalom, mert az magába foglalta Németországot, meg Ausztriát is.....úgy, h biztos, h vhol azon belül készült.....amúgy nem tudom xD
2010. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kínai alkatrészekből rakják össze Magyarországon. Ha évente 500-1000km-t tekersz akkor megfelelő.
2010. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyar, az igaz, hogy az alkatrészek többsége kínai, de melyik kerékpáré nem? Nekem 10 éves hauser kerékpárom van, évente tekerek 2000-3000 km, folyamatosan szervizeltem és tökéletes még mindig.
2010. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magyar cég nyugati névvel (szerintem az eladhatóság kedvéért)

A nagyobb alkatrészek osztrák német egyéb nyugati országban vagy Magyarországon készül.

A kisebb alkatrészek fék váltó hajtómű az olcsóbbaknál a gumi markoltat is az mind-mind kínai. (ezt nekem bicóboltos ismerősöm mondta)

2010. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ugyanúgy, ahogy a SCHWINN-CSEPEL kerékpárok is, a csodálatos KENDA (kínai) köpenyek és tömlők, de a lánc, és egyébb alkatrészek is, az egetverő kínai minőség képviselői.

(a vázról, és az alu, abroncsról, ne is beszéljünk, ami Kiskunhalason készül, ott heggesztik, illetve festik bérmunkában a KOLIKEN magyar kerékpárgyártó műhelyeiben, a felhasznált acél abroncs pedig az indiai ipar kimagasló terméke...)

2010. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is hauser koptatok, és meg vagyok vele elégedve. az enyém shimano cuccokkal volt szerelve, persze alsókategóriásokkal. a monoblokkom nem tudom milyen gyártmány, de kutya baja, és a felnire sincs panaszom. persze nem egy merida, hogy büszke legyen rá az ember...ha valaki finnyás a márkára/felvágni szeretne vele, akkor nem jó.
2011. jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!