Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó kerékpár a Kross Hexagon...

Jó kerékpár a Kross Hexagon V3 Lady? Egyáltalán ebben az árban milyent vegyek? Melyik márka a jó, és szép?

Figyelt kérdés

SZeretnék egy ilyen kerékpárt, de előtte valaki ha tudná pontosan megéri e az árát.Jó e rajta pl. a teleszkóp.Nekem úgy ajánlották, hogy ha már teleszkopossat szeretnék akkor ez jó.na és a többi alkatrész?Meg úgy kb. ilyen árban valaki tudna nekem jó MTB-t ajánlani?60000e ft-ig!Lány vagyok,de női vázasat nem szeretnék.Ez még belefér a kategoriába,mert olyan uniszexnek tűnik. nagyon szeretnék véleményeket,mert már így is kicsúsztam az időből a vásárlással :(

Közsönöm!


2010. jún. 23. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

ez a bringa nem uniszex, hát nézd a nevét: '..Lady..'!:) inkább (sokkal inkább:D) nőinek mondanám!:) de amúgy e helyett a bicó helyett háát akkor inkább ez:

[link]

3ezer forint plussz viszont a másikhoz képest jobb a teló (jobb, nem jó)! de én ilyen árkategóriában inkább merevvilásat vennék mint egy ilyen teleszkópos gépet! ezek a teleszkópok enyhén szólva trágyalékok! nem rugóznak semmit, de nem olyan stabil mint a merevvillák!


ha viszont neked mindenféleképpen teleszkópos kell akkor kell még egy kis pénzt áldoznod rá és ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]

megvenned! ezekben se egy nagy cucc a teló (Suntour ami mondjuk nem egy Fox, Rock Shox vagy Marzocchi:D) de sokkal jobb mint a két kross-ban a 'Bravo' meg 'HL-corp' nevű villák! de egyébként az ajánlottaim közül első kettő férfi vázas, az utolsó női! én személy szerint, neked a női vázasat ajánlanám! mert igazából nem hiába találták fel a női vázat! sokkal inkább az egész geometriája, kényelmessége a női testnek van szabva mint a férfi vázú kerékpárok geója (nem egy-két kilométeren jössz erre rá, hanem ha mondjuk letekersz napi 2-3 órát vagy 40-50km-t)!

a másik, ha neked elég a merevvilás, nem mész lejtős/köves/nagy gödrös terepen elég neked a merevvilla (ezt úgy vedd figyelembe, hogy gondold át: javarészt betonon/bicikli úton használod a járgányod vagy javarészt szó szerint terepen: ami nem abból áll, hogy földút és van egy két kavics, hanem lejtős, gödrös kemény terep)!

ha meghatározó részt betonon lesz használva a bike akkor ezt:

[link]

tudom, tudom!:) teleszkóp van benne és az előbb mondtam, jobb egy merevvilla mint teló!:) viszont ebben a kerékpárban az a teleszkóp csak arra jó, hogyha belemész egy kátyúba ne rázza szét a feneked és a többi testrészed!:) és annak a villának teljesen olyan a felépítése mint egy merevvillának, csak felül van egy nagyon kicsi mozgástér! gondolt át amiket mondtam/ajánlottam remélem segíthettem!:)

2010. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszi a részletes választ, és segítségget!

De sajnos egyik sem tetszik, talán az 1. Ja és én tudom hogy női az általam beírt kross mtb modell, ennyire azért ne nézz kukának :) Mivel a nevében benne van egyértelmü,de ha elolvasom mik a jellemzői már ott leírja hogy,már nem emlékszem pondosan hogy,de egyedi nőies kialakítással készült.Ezért írtam, hogy uniszex,mert nem ez az átlagos női váz,hanem ez olyan köztesféle, még azért fér bele az én ízlésembe,de a régifajta női vázas,mint az utolsó amit belinkeltél asszem GT,na az már nem tetszik.

Köszönöm szépen mégegyszer a segítséget!

Asszem így már lemondok a teleszkóposról,pedig jobban tetszenek azok, csak drágák jóval :(

2010. jún. 24. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:

nincsmit!:) jah, így már értem, hogy érted az uniszex-et!:D én ezeket csak ajánlottam, de dönteni és használni te fogod/fogsz!:) szóval azt ajánlom menj el biciklis boltba a környékeden, mert a bringákat élőben is kell látni (én is így voltam mikor kezdő voltam, kinéztem egyet, nem tetszett és mikor elmentem a boltba csodálkoztam, hogy hűha de jól néz ki:)

személy szerint nekem se tetszenek azok a bringák amiket linkeltem, csak azok a legolcsóbbak a viszonylag jól felszerelt bringák közül!:) olyan bringát ami nagyon jól kinéz, és a felszereltsége is jó, sajnos 80ezer fölött árusítják! de ki tudja, lehet hogyha elmész a boltba, ott egy 80ezres kerékpár le lesz árazva 60-ra! szóval ezért is megéri elnézni egybe!:)

2010. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

most találtam egy olyan bringát amibe a teleszkóp már használható: [link]

ez pl. tetszik?:)

2010. jún. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát ja! Megint csak 70 e környékén vagyunk:(

Azóta is nézem és valszeg az 1.-re belinkelt Kelly's modellnél maradok, mert az viszonylag olcsó,nem annyira kaki felszerelésre sem, tetszik a festése is, bár alap vázforma, de nem tudok mit tenni:( vagy a 2009-es modell lesz, vagy a 10-es mert az fehér, és nekem jobban tetszik.Az egy szép picikli, de drágább is, már 59e így hogy idei modell. Az a problémám, hogy nekem az az enyhén görbitett váz tetszik,tehát nem teljes vízszintes, de azokon minden rajta van az az ócska rugós teleszkóp, ami ugye egyből kuka.Így ez a sima hagyományos férfivázas mara :( Pedig h nem lenne a Kross-on teleszkop, azt megvenném.(a fehér-lila színü) Hát köszi szépen a segítsésget, ha bicikliben konkrétan nem segítettél,de abban biztos, hogy teleszkopossat nem veszek :) ha esetleg találsz még valamit ami tetszik, és árban is jó még nekem megfelel, kérlek linkeld!Előre köszi!

2010. jún. 24. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:

még kerestem neked egyet kettőt többek között találtam egy 2009-es 73ezres Kelly's merevvillás bringát 58-ra leárazva:

[link]

aztán megnéztem a Mongoose bicókat is és találtam egy teleszkóposat 60ezerért amiben egy olyan teló van amilyen a tegnap általam linkelt 70valamennyi ezres Trek-ben (kétféle színben):

[link]

[link]

vagy ennek a bringának a fejlesztett verzióját (annyiban van fejlesztve, hogy 24sebességes) is érdemes meglesni 63ezerért:

[link]

vagy a mai nap legnagyobb talált kerékpárja a 80ezerről leárazva 63-ra:

[link]

vagy végül egy nagyobb márkásat egy Meridát ajánlok:

[link]

hát most ennyit kerestem, leginkább teleszkóposokat találtam, de ezekbe azért sokkal jobb mint egy 'Bravo' vagy 'HL-Corp' villa:)!

2010. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Trek 3700 -2 link ott fönnt- jó bicó, és az utolsó -Merida- is. Mindekettő megbízható, jó minőségű, strapabíró. Sztem 4000-10000-t csak rá tudsz még szánni a 60-ra.
2010. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a linkeket,mindegyiket megnéztem,és sokat segített :)

Erről mi a véleményetek?

[link]

2010. jún. 29. 00:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem pont hogy nagyon jó telókat raknak a Kross bicókba...Mondjuk nyilván nem a legolcsóbba, de azzal nem is kell DH-ni (vagy DHz-ni? :$)
2012. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!