Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bicikli felnire hogyan kell...

A bicikli felnire hogyan kell feltenni a féktárcsát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
felnire sehogy, az agyra kell, csavarral
2010. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem a felnire hanem az agyra kell simán felcsavarozni. ha jól emlékszem 6 csavarral kell rögzíteni.
2010. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat nemtudtam hogy az agyra kell mert elötte nem néztem meg és ebbe a hidegbe nincs kedvem lemenni megnézni! XD
2010. nov. 30. 18:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy ezt minden biciklire fel lehet tenni mondjuk Hauser fivere?
2010. nov. 30. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem minden bringára lehet tárcsaféket tenni!

Megfelelő kerékagy és rögzítési pontok (konzolok) kellenek hozzá a villán (első) és a vázon (hátsó) is!!

Ahogy nézegettem a Five képeit én hátul nem nagyon láttam tárcsafék konzolt így maximum előre tudsz tenni a Hauserre!

2010. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az nekem pont jó mert nekem hátra nem kell , csak előre! Kösz
2010. nov. 30. 18:24
 7/9 anonim válasza:

van a sima integrált agyas (6 csavaros megoldás) iletve van a centerlockos ott 1 sokszögű tengelyre kell ráhuznod az átalakitot és ugy racsavaroznod


felnire is rálehet amugy (nagyon ritka)

leirom: létezik biciklire ugyanis peremtárcsa (buell motorok jellegzetessége ugyanis állitolag ok talaltak fel és ok hasznaltak eloszor)

de ez nagyon ritka,drága is,+ egyedi vázkel hozzá ahol direkt ugy van kialakitva a konzol


zöld pacsit elfogadok

2010. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 geeno válasza:
Olyan felni szükséges ami gyárilag kivan alakítva tárcsafékhez. A gyári kerékben vannak illesztési pontok .
2010. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
olyan agy kell ami kivan alakitva a tárcsafékhez
2010. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!