Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hagyományos karos, markolatvál...

Hagyományos karos, markolatváltó, vagy a "kattintgatós" karos váltó a megbízhatóbb hosszú távon? Városi használatra keresnék olyan váltót amiben a legkevesebb a hibalehetőség.

Figyelt kérdés

szept. 13. 07:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na tessék, itt egy igazán remek retro "home made" kombináció;

Shimano 200 GS váltó (az eredeti Positron helyett), frikciós váltókarral :) És nem országúti kerékpár.


[link]


[link]


[link]


[link]

szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10!


Értem én, hogy most nagy pofával adod elő magad, mert úgy tűnik, hogy mégsem égtél be a hülyeségeiddel.

A gond csak az, hogy a linklet szetteken semmilyen integráció nincs. Az a régi prosi, amiben ez az oldal is szerepel közvetlenül az STI bevezetése után készült.

Ha valóban érdekelne a téma, akkor láthattad volna, hogy ebben a prosiban az XT szettnél hiányzik az STI felirat, pedig az integrált.

Minden jel arra mutat, hogy egy tördelési hiba történt és nem oda került az STI felirat, ahol lenni kellett volna.


Én tudom, de elég határozottan tolod a hülyeséget. Kénytelen vagyok bizonyítékokat eléd tárni. Megtörtént. Lehet bocsánatot kérni.

szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!