Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Btwin Triban RC100 vélemények?...

Motomé kérdése:

Btwin Triban RC100 vélemények?(2024)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Évek óta SS bringával járom a várost, túrákat, de régi vágyam egy ilyen kis belépő szintű országúti bicó. Szemezem vele egy ideje. Tudtok róla friss véleményeket, hosszabb távú tapasztalatokat írni?

Igazából kímélten szeretném használni, kissebb túrákra, értem ezalatt a max 60-90 km es távot, szépidőben, nyáron a balatonnál stb. Többet nem költenék rá.

(Azért teszem fel a kérdést, mert úgy vettem észre, hogy ez egy frissebb modell, és változtattak rajta valamit. Az árán is látszik.)



aug. 18. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Az a 27 vélemény ami a decathlon honlapján van miért nem elég?
aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kormányváltós, patkófékes, acél villás, elöl egytányéros. Országútinál ezek mind hátrányok. Előnyt nem látok, mert ezek ellenére annyira nem is olcsó. 140-ért használtan már kapsz rendes fékváltókaros országútit karbon villával, Claris vagy Sora szettel. Pl. [link]
aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Es válaszoló, nemtudom szerinted?

2. Válaszoló, igazából pont ezek miatt szeretnék egy komolyabb, részletes leírást a tapasztalatokról, és olyantól aki használja. Se rábeszélésre, se lebeszélésre nincs szükségem. Nem ez volt a kérdés. Tulajdon képpen az acél villához hozzászoktam, az átételek hiányához is. Igen a váltó az ami nekem is furi.

Azért köszi a válaszokat.

aug. 19. 09:48
 4/6 MGéza ***** válasza:
Hát, egy SS után minden előrelépés lesz, annyit mondhatok. Mindenesetre ha véleményt nem is tudok, de arra fel kell készülni hogy mindenből a legalja szett van rajta, magyarán megvenni szerintem az önszopatás tipikus iskolapéldája. Az egyetlen jó dolog benne hogy széles gumit pakolhatsz bele de megjegyzem, a gyári inkább CX mintás mintsem országút. Tényleg, egy jobb használt inkább megéri, ennyiért kapsz Sorával, talán még karbonvillásat is.
aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MGéza ***** válasza:

Ja, ha használtról hallani sem akarsz, akkor inkább vegyél ilyet, a Claris is a belépő szint alja de legalább nem Tourney és fékváltókaros:

[link]

Egyébként azért egytányéros elől a hajtómű mert te a gravel verziót nézted.

aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3. kérdező: 1es vagyok. Nem tudom miért nem elég 27 vélemény, miért gondolod, hogy itt majd kapsz többet, majd pont jön valaki akinek ilyenje van és a decathlonon nem véleményezte és neked pont az az 1-2 plusz vélemény kell (és eddig nem jött senki akinek ilyenje van), mert 27 alapján nem tudsz dönteni, de 28 vagy 29 alapján majd tudsz.


Te se válaszoltad meg, hogy miért nem elég 27, miért kell még 1 vagy 2.

aug. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!