Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Triban GRVL 120-ról mi a...

Triban GRVL 120-ról mi a véleményetek ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
Ezen kívül mennyire éri meg fejleszteni pl váltó és fék tekintetében?

júl. 9. 14:17
 1/3 TR75 ***** válasza:

Nem rossz ajánlat.

Ami nekem nem tetszik a dekás graveleken, hogy a gumimérettel meg vagy kötve: a bicón 38-as Hutchinson van, és a villa láthatóan nem is nagyon fogad szélesebbet (talán + 2-3mm jobbra-balra). Attól függ, mire használnád, de egy süppedősebb, homokos-löszös úton a 38mm kevés (az én gravelemen 45mm-es van, és még az is megadja magát néha), nem beszélve a sárról, a gumi és a villa közé rakódva elintézi az élményt.

Amit cserélnék, az egyértelműen az első tányér egy kéttányéros rendszerre (de ez megint csak egyéni ízlés-stílus kérdése), illetve a fékeket egy TRP HY/RD-ra.

De ez tényleg nagyon függ a felhasználástól, részben szubjektív is.

júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez hasznos volt!
júl. 10. 17:07
 3/3 MGéza ***** válasza:
Gyakorlatilag ugyanaz, mint a sima 120, csak át lett nevezve, másik gumi került rá és eladják drágábban. Akkor inkább egy RC500 ugyanennyiért, vagy egyik sem. Engem a Microshift váltás taszít, inkább valami más márka, Shimano Sora vagy Claris váltással. Igaz, van RC500 Sorával 30k forinttal drágábban.
júl. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!