Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hány nap szünetet érdemes...

Hány nap szünetet érdemes hagyni két tekerés közt?

Figyelt kérdés
40 elmúltam, 30-40km-eket megyek.
aug. 3. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Nem kötelező szünetet tartanod, ha bírod. Persze útközben megállhatsz.
aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmúltam 40 és 60-80 km a napi adagom. Ha az időjárás engedi, akkor heti ötször. Ha valami extrém túrára megyek (150-200 km egy nap alatt) akkor szoktam utána kihagyni egy napot.
aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ötven vagyok és mindennap megyek 40-45km-t ha van időm megy 60-80 is.Szünetet nem szoktam tartani soha.
aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam az izmoknak regenerálódás kell. De talán még kezdő vagyok vagy kevés fehérjét eszek?!
aug. 3. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kezded, akkor tarts pihenőnapokat!

2 hónap múlva (síkon) a 40 km-t meg sem fogod érezni.

aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Fehérjedús étrendet kövessek? A célom a jobb erőnlét és kb 5 kg zsír elégetése úgy, hogy izmot ne veszítsek.
aug. 3. 20:23
 7/7 MGéza ***** válasza:
100%
#6: Azt szokták mondani hogy a zsíros, nehéz ételeket kerüld. A szénhidrát bevitelt sem árt visszafogni. Például ha nagyon édesre vágysz akkor csoki helyett müzliszelet, csirkecomb helyett mell, vörös húsok bevitelének visszafogása.
aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!