Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi határozza meg azt hogy...

Mi határozza meg azt hogy kiből lesz Profi kerékpár versenyző?

Figyelt kérdés

Laikus vagyok ebben a témában.


Ugye azt tudom hogy a MotoGp ben a tehetség számít a futballban is.


A Kerékpársportban mi számít, testi adottság vagy kitartás vagy mik határozzák meg azt hogy most pl John nagyon szeret kerékpározni gyerek kora óta és hogy lesz e belőle Tour De France szintű versenyző vagy csak egy amatőr lesz?


júl. 15. 23:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
És az egyesület az telsen ingyen van, majd el is hiszem... Akkor mindneki egyesületben volna. Miért nincsenek egyesületben? Az egyesületeket is pénzelni kell a semmiből nem tudna ponzorálni, hol éri meg nekik?
júl. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Egyesülete valogatja.

Van tagdíj mindenhol...kivéve a gyári csapatokat,de oda nem vesznek fel mert szeretsz biciglizni ( direkt írtam így )

Oda kell az eredmény vagy legalabb az,hogy lássák benned a jővő bajnokát. Vagy bármit ami számukra vonzó.

Lehetsz jó sprinter...akkor nyersz 1napost.

Lehetsz jó hegyi menő...akkor segithetsz az első-számunak a hegyen.

Lehetsz jó időfutamos...akkor időfutamban számitanak rád.

Lehetsz csak gyors de nem kiemelkedő akkor...lehetsz vízhordó.


Miért nem nyomja mindenk egyesületben:mert nem mindenk akar profi versenyző lenni. Van aki csak versenyezni szeret(én). A profiságot nem anyagi okokból engedtemel...későn kezdtem,és van elégbajom. Nem kell a profi sport nyűgje.

júl. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés úgy szól, hogy:

"Mi határozza meg azt hogy kiből lesz Profi kerékpár versenyző?"


Hát ezt bizony csakis a pénz. A profinak ugyanis azt hívják aki abból a dologból él, ehhez pedig csakis egyetlen egy dolog kell: PÉNZ


Aki nem ebből él, az ennél az egyszerű oknál fogva nem tekinthető profinak, csak amatőrnek.

júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
32es, igen erről magyarázunk páran amit nem bírsz megérteni, ahhoz hogy bekerülj egy ilyen egyesületbe kell egy alap, az alaphoz pénz kell! Ahhoz hogy fitt legyél egészséges életmódot is kell folytatnod ami nem olcsó, ahhoz hogy bizonyítsad rátermetségedet, kell egy jó kerékpár e mellett idő is, ruházat, a kerékpár szerelése sem olcsó. Mit nem értessz meg ezen? A haverod sem csak úgy került be ilyen helyre, gondolom a szülei finanszíroztak mindnet gyerekkortól kezdve. Egy gagyi olcsó szarral nem fogsz eredményeket elérni! Mert szétesik alattad és nem biztos hogy lesz pénzed a javíttatásásra, ezért írjuk páran, hogy a pénz határoz meg mindnet, ez az alapja hogy tudj valamibe belefogni és az sem mindegy hányéves kortól kezded a sportot, mert 20+ évesen esélyed sem lesz azokkal szemben akik mondjuk 4-5 évesen már versenyekre jártak és vitték a szülők mindnefé tekerni és mindent fizettek neki!Pelokán János 11 évesen kezdte, ezér tis írtam milyen versenyző lehetne ha kisebb korban kezdte volna mint pl. Valter, vagy Blanka?!
júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

32 vagyok. De mégértem,hogy kell a pénz a profisághoz. De én inkabb azt probálom megértetni veletek,hogy a pénz önmagában nem elég.

Akármennyire kivan tömve valaki,ha alapvetően szarul bringazik akkor a büdös életben nemlesz profi.


Első körben nem profi felszerelés kell,hanem az hogy tudjon gurulni 2 métert anélkül,hogy fofára esne.

Ha ez nem megy akkor mindegy mennyi pénze van.

júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Persze, em mindneki alkalmas rá, de arról beszélgetünk mi kell ahhoz hogy valaki profi legyen és ahhoz az kell emit már fentebb leírtunk. Tehetség, családiháttér, pénz, idő, egészség.
júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
* nem mindenki..., bocs össze vissza írok :D
júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Pénz kell, mert ha az nincs, akkor az összes többit megette a fene.
júl. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
60%
De ,ha csak pénzed van akkor sem jutsz sehová.
júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!