Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi határozza meg azt hogy...

Mi határozza meg azt hogy kiből lesz Profi kerékpár versenyző?

Figyelt kérdés

Laikus vagyok ebben a témában.


Ugye azt tudom hogy a MotoGp ben a tehetség számít a futballban is.


A Kerékpársportban mi számít, testi adottság vagy kitartás vagy mik határozzák meg azt hogy most pl John nagyon szeret kerékpározni gyerek kora óta és hogy lesz e belőle Tour De France szintű versenyző vagy csak egy amatőr lesz?


júl. 15. 23:44
1 2 3 4
 11/39 MGéza ***** válasza:
0%
Gondolkodtatónak: Valaki belegondolt már abba hogy mégis hogyan lehetséges az hogy egyes sportágakban ugyanazon családok leszármazottjai bukkanak fel generációról generációra? Biztos, hogy csak tehetség?
júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Pénz, marketingsztori, "politika". Arra a szerencsétlen Liliánára is ráerőszakolták az úszást, pedig már Hesz Máté (unokatesó) se volt egy szuperzseni. A sztárpszichológus nagynéni pedig csak lapít.
júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

#11!


Előbb meg kellene határozni, hogy mi az a tehetség!

júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 MGéza ***** válasza:
25%
#13: Rengeteg tehetség elsikkad Magyarországon, csak mert nincs aki támogassa. Ez egy ilyen világ, ha nincs protekciód vagy pénzed, akkor a legvalószínűbb, hogy nem viszed semmire mert nem tudsz vele versenyszerűen foglalkozni. Vitatkozhatsz ezzel az állítással ameddig csak akarsz, de legtöbbször így van.
júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

#14!


Még mindig nem defináltad a tehetséget!

júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 MGéza ***** válasza:
0%
#15: Ha ezen rugózol akkor úgy kell neked.
júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
38%

#16!


Lehet szánalmasan "ezen rugózásnak" nevezni, de ameddig erre nem tudsz válaszolni, addig teljesen értelmetlen minden, amit írtál.


Értem, hogy attól félsz, hogy megborul minden, amit eddig írtál a témában, de egy névtelen fórumon nem kellene ettől ennyire félni. Ha válaszoltál volna, akkor előrébb mozdult volna ez a vita. Ami nem is klasszikus vita, csak megvitattunk egy témát. De te berezeltél.

júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 MGéza ***** válasza:
Ja, értem berezeltem, mert nem definiálok neked egy olyan dolgot, ami minden sportban változik? Mondjam azt hogy lehetsz baromi jó vízilabdázó de attól egyáltalán nem biztos hogy leszel jó asztaliteniszező mondjuk? Mindkettőhöz másféle "tehetség" kell. A tehetség, a készség meg egy fejleszthető dolog, anélkül hogy tudatosan foglalkoznának vele el fog sorvadni. Erről szólt a példa, a grund ászai söröző gyári munkások lettek vagy esetleg bankárok, boltosok, ügyvédek mert mondjuk vagy pénzük nem volt focistává válni, vagy közben rájöttek hogy van ami ennél jobban érdekli őket a világon. Viszont a kisfiúnak volt aki segítsen és ő futballista akart lenni, lett is. Csak te nem érted a példát az a te bajod, meg leragadsz ilyen baromságokon.
júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
38%

#18!


Úgy látom, te valóban annyira buta vagy, hogy tényleg nem értetted meg, hogy miért kérdeztem és ez miért lett volna fontos.

júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 MGéza ***** válasza:
#19: Fejtsd már ki, lássuk mennyire prof vagy.
júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!