Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy 10 évesnek milyen bicikli...

Egy 10 évesnek milyen bicikli való ami jó lesz tinikorra is, de nem versenybicikli ami megy 50 el is?

Figyelt kérdés
Vagy inkább roller?

jún. 24. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát valami tescos szarkupacnál jobb minőségű,méretben kicsit,de nem túlságosan nagy canga kellene,hogy pontosan milyen azt ennyiből nehéz megmondani.

Hogy hogy jön ide az 50km/h,a roller,vagy a versenybicikli,azt nem értem,de szerintem nem is akarom

jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tothp ***** válasza:
61%
A 10 éves gyerekem most kapta meg a feleségem ejtett vázas 26"-os MTB-jét. Ha csak a méret a lényeg, az elkövetkezendő 20 évre elég lesz.
jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Minden bicikli megy 50-nel lejtőn lefelé. Gyerekként 26-os montival jöttünk le a Mátrából 70-nel, jó hülyék voltunk. Szerintem egy 27.5-ös monti elég univerzális, ha nem akar versenyezni vagy hosszú túrákat tenni. De ha meg akarja szeretni a kerékpározást, lehet neki venni országútit is, 10 évesen biztos nem fogja tudni 50-nel hajtani.
jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem llyasmit szeretnék, ahol hajt egyet a pedállal és már 50-el megy. És meg sem érzi, hogy hajtja. így értettem.

Hanem azok a régebbi tipusu "biztonságosabb", talán gagyibb(?) bringákat keresek.


Vagy nem tudom 10 évesnek inkább roller lenne e jobb. Sokat kell gyalogolni sétálókón a táborig(nincs tömegközlekedés arra csak napi 2 busz, azok se jó időpontban), és nem tudom mit vegyek, hogy reggel este ne kelljen lenyomni oda vissza 5 km-t.


De ha már veszek valamit,olyan lenne jó amit nem nő ki, vagy szeret majd 14 évesen is. Vagy 20.

jún. 24. 20:47
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A gagyi bringával csak azt éred el, hogy megutálja a biciklizést. Rollert az ovisok használnak, kivéve ha elektromos, de az meg sokkal veszélyesebb, mint bármilyen bicikli.
jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nincs gyakorlata
jún. 24. 21:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy tud biciklizni nem dől el. De ennyi eddig.
jún. 24. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:

Fiú-lány?

Bár, ha 10

jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Bár ha 10 évesen éppencsak tud biciklizni akkor csakis lány lehet, kisfiúk ilyen korban már szarrá farolják a bringát.


Szóval egy 26"-os fehér színű virágmintás Budapest, Balaton vagy hasonlót javaslok kosárkával az elején.


Elektrollert NE! Előbb tanuljon meg tisztességesen közlekedni biciklivel, és majd 4 év múlva jöhet az elektroli kismotor helyett. Addigra a szabályozás is kiforrja magát és az elektrollerek is sokkal jobbak lesznek.

jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Fiu. Csak eddig a nagyinál bringázott csak 2 utcahossznyit a ház előtt vmi pokemberessel egyik évben mig megtanult. Nekunk nincsenek ilyenek, hogy biciklik roller.


Korábban voltak kismotor futóbicikli és a pokemberes bicaj asszem bmx de ennyi..



Szóval virágmintás kiskosárral..kezdetnek szerintem még ezt is élné mivel bicikli yippi:)

jún. 24. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!