Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 175 cm magassággal lehet...

175 cm magassággal lehet normàlis módon hasznàlni egy XL-es kerékpárt?

Figyelt kérdés
A gyártó az XL vázra 186-199 cm-ert ír.

máj. 29. 20:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Update: az ulest elore toltam maximumra, a stucnit beallitottam fuggolegesre amennyire engedte. Jobb a helyzet, viszont a kormany szelesseg meg mindig zavaró. Lehet a kormanybol levagni? Vagy nem celszeru? Vagy csak ehez hozza kell szokni?
máj. 30. 18:19
 12/19 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél keskenyebb kormányt!

[link]

kismillióféle van, vehetsz hajlítottat is.

máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Naugye, simán be lehet állítani. Keress értelmes méretű kormányt a vicc helyett és használd egészséggel.
máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Koszi szepen .

Cross trekkinghez milyen kormanyt ajanlotok?

máj. 30. 19:59
 15/19 anonim ***** válasza:

M vagy M/L


L és XL már nagy

máj. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet vágni a kormányt, felesleges újat venni. Akkor már inkább rövidebb stucnit vegyél ha költeni akarsz rá.
máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést majd lehet linkelgetni azoknak akik nem akarják megérteni hogy miért fontos a megfelelő méretű és a feladatra megfelelő kerékpárt választani és nem azt megvenni amelyiknek tetszik a színe, vagy épp olcsón lehet hozzájutni.

Amikor a fél kerékpárt ki kell cserélni, meg fűrészelgetni(!!) kell, akkor ott komoly gond van. Lehet egyszerűbb lenne eladni és venni egy másikat ami tényleg jó, vagy venni egy kisebb vázat és átszerelni mindent arra. Ezzel csak a szívás lesz, nem lesz sosem jó, kényelmes, komfortos, mindig érezni fogod, hogy nem 100-as a gép. De legalább olcsó volt!

máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 MGéza ***** válasza:

"Update: az ulest elore toltam maximumra, a stucnit beallitottam fuggolegesre amennyire engedte. Jobb a helyzet, viszont a kormany szelesseg meg mindig zavaró. Lehet a kormanybol levagni? Vagy nem celszeru? Vagy csak ehez hozza kell szokni?"

El kell adni a kerékpárt, hidd el úgy jársz a legjobban. Lehet olcsón jutottál hozzá, de nem jó neked. Azért tűnik szélesnek mert normális stucni beállításnál pont jó, így meg már városi állásban van, úgy meg túl széles a kormány, ha crossosan rá kéne dőlnöd, észre sem vennéd, pont kényelmes lenne. M méretet keress magadnak, L már lehet sok lesz. 51-54cm cross/trekkingnél a te méreted, 56 is necces lehet már, XL az meg 58-61centi...

máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
175 centi vagyok. 48 centis váza van a crosstrekkingemnek. Pont jó.
máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!