Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 175 cm magassággal lehet...

175 cm magassággal lehet normàlis módon hasznàlni egy XL-es kerékpárt?

Figyelt kérdés
A gyártó az XL vázra 186-199 cm-ert ír.

máj. 29. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 173 vagyok, és nekem még az L is nagy, az M a kényelmes...

30-40 kilométert elgurulok vele, de hosszabb távon már nem kényelmes.

Próbáld ki a kerékpárt, de szerintem nem lesz jó.

máj. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 MGéza ***** válasza:
83%
Inkább nem. te M/L határán mozogsz, lábhosszodtól függ, hogy milyen lesz kényelmes: L esetén hosszabb a felső cső, jobban rá kell dőlni, ez ülésmagasság állítással lehet kompenzálni, nyilván rövidebb lábhossz esetén vagy a felsőtested(de lehet hogy a nyakhosszad/fejed) adja ki a testméret hiányzó részét. Nem véletlen, hogy belső lábhossz mérést szoktak inkább javasolni testmagassággal együtt, pontosabb képet ad, lehet következtetni a testarányaidra. Ha viszont hosszabb a lábad akkor könnyen igen kényelmetlen lehet mert jobban kell nyújtózkodnod, az XL meg egyenesen esélytelen hogy jó lesz.
máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb méretből lehet kicsit nagyobbat csinálni beállításokkal. A nagyot nem lehet kisebbé varázsolni.
máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Ha női vázas akkor igen.

Ffi vázas esetén csak a vízszintes felsőcsövű országútikat felejtsd el, azok tényleg tökön fognak verni. Minden mást, aminek már ferde a felsőcsöve simán tudsz használni ha a legkisebb ülésbeállításnál, vagy értlemszerűen attól feljebb eléred a pedált. Ugye nem az ülésen ülve kell letalpalni a földre...

máj. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Igazából olcsóbban jutottam hozzà egy XL-es bicóhoz, az ulesmagassaggal ugy nincs baj inkabb a kormánnyal. Messze van kb végig nyujtva van a kéz teljesen… lehet donteni a kormànyon felém, de nem hiszem hogy ez hosszutavon kenyelmes maradna…

máj. 30. 05:28
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg még le lehet cserélni a stucnit egy nullásra, és akkor közelebb lesz a kormány. De sosem lesz olyan jó, mintha a méreted lenne.
máj. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is van egy ilyen túl hosszú vázas bicajom.

A nyerget teljesen előre raktam, és vettem rá egy állítható stucnit ás azt meg szinte teljesen függőlegesre állítottam.

Fura, de működik. Igaz nem hosszú távra megyek vele.

máj. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

ma 07:39: Jelenleg egy Kellys KLS CRX 70 31.8*95 stucni van. Megprobalom 0 fokba felrakni . Hátha… azzal kb ugyan ott vagyok mint egy nullas stucnival?


ma 12:10: koszi kiprobalom azt is amit irtal!:)

máj. 30. 13:16
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem, mert a nullás stucni rövidebb, az által kerül közelebb a kormány. De én a helyesben eladnám a bringát és vennék egyet a méretemben. Szórakozhatsz itt vele, de sosem lesz igazán jó, max elfogadható.
máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán lehet.Ülést kell jól beállítani.
máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!