Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire tesz rosszat a...

Mennyire tesz rosszat a biciklinek ha szabad ég alatt van tárolva?

Figyelt kérdés
Most költöztem városba és sajnos nem tudom máshogy megoldani a bicikli tárolását, csak szabad ég alatti biciklitároló van. Mennyire viselik meg az időjárási viszonyok?

2023. okt. 23. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Enyém szó szerint szétrohadt de kellett hozzá 3 év és hozzá se nyúltam. Nyilván lehet jobban is csinálni.
2023. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
72%
Engem jobban izgatna hogy egyik reggel nincs ott a bringám.
2023. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
El fogják lopni sajnos!
2023. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

A savas eső szétmarja a fémet, a napfény kiszívja a gumit-műanyagot.

Vidd be legalább fedél alá, hogy eső ne érje, vagy takard le bringaponyvával.

2023. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Bízom benne hogy nem lopják el, ugyanis zárt kapun belül tudnám tárolni, kapun belülről lezárt biciklit remélem hogy nem lopnak már el. Bár sajnos van ilyenekre is példa... De nem tudok mit tenni, a bicikli létszükséglet.

Btw de jó lenne, ha nem lehetetlenítették volna el a Tolvajkergetőket...

2023. okt. 23. 20:21
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem kapun belülről, a függőfolyosóról lopták el éjjel, pedig le is volt zárva...

A szabad ég alatt veri az eső, süti a nap, megáll rajta hó, jég... hamar tönkremegy.

Én benn tartom a lakásban. Igen, nagyon útban van, de még mindig jobb, mintha nem lenne...

2023. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Akkor vegyél rá ponyvát a lidliben, pont lesz.

De ha egy-két vastag fekete kukazsákot veszel, az is jó, de mindenképpen takard le, "fedél" alatt legyen.

2023. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
67%

Eső ellen jól jöhet a ponyva. Ha félő, hogy ellopják, akkor egy ócska biciklit használj. Ezt nem is akarják majd ellopni, ha meg mégis, akkor legalább nem lesz nagy károd. Esetleg használj még erősebb lakatot, vagy duplát.

Én pl. pont a lopásveszély miatt tartok egy ócska biciklit a drága országútim mellett. Az ócskát nem féltem bárhol kikötni.

2023. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem itt van az ágy mellett 😂😂

10éve volt 400e, még boltba is akkora lánccal zárom mint a karom 😂😂

Igazából csak a fém nagyon megszenvedi a vizet.

Esőben nem jó neki. Olajozd esős időben pár naponta, meg takard le ha tudod.

2023. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MolotovPunk ***** válasza:
60%
Szabad ég alatt tartani kerékpárt a lehető legrosszabb megoldás, hamar tönkre fog menni úgy a bringád. Én panel házban lakom, de jó időben az erkélyen tárolom a kerékpárom, rossz esős időben viszont bent a lakásban az előszobában. Semmilyen esetben sem merném kint az utcán tárolni a bringám, és nem csak az esetleges rossz időjárás miatt, hanem a tolvajok miatt sem.
2023. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!