Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok mennyire veszèly...

Dloc kérdése:

Mit gondoltok mennyire veszèlyes csak kontrafèkkel biciklizni a városban?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak ne essen le a lánc.
2023. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a kontra van akkor szabálytalan. Mindkét keréken kell lennie féknek.

Egyébként nincs baj a kontrafékekkel ha jól működik.

2023. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első bringámon az volt hátul, de elől kell a rendes is. Nem volt vele semmi gond. Mondjuk az egy jó lassú kis bringa volt, szerintem attól is megállt volna ha csak megkérem rá. :D
2023. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jajj ezek a mai problémák :D

Annó nem is tudtuk mi az a tárcsafék, mert a faluban nem volt olyan autó vagy motor amin az lett volna. Ha valakineA patkófékes biciklije volt arra úgy néztünk mint egy fél Istenre.

A kontrás bmx, camping, meg lengyel és ruszki gyártműnyú biciklikkel mégis olyan csíkokat húztunk , hogy gyűztük lelépni hogy milyen hosszú - mert ugye ez volt annó a vagányság, hogy ki mekkora csíkot tud húzni és mekkorát nyikkant a gumi :D. Meg hogy mekkora rendőrkanyart tudunk csinálni, szintén kontrás fékkel.

Szóval jó a kontra, nincs vele gond ha karban van tartva.

2023. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs is jobb mint a vadiúj kerékpárutakat szarrá farolni.
2023. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ömmm... az 1980-es években még nem voltak vadiúj kerékpárutak mifelénk.

Ja és most sincs :DD

2023. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak. Szarrá faroltuk.

Maiakat már gyárilag szarrá farolják építéskor.

2023. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Alex Fly ***** válasza:
Amikor én kezdtem kerékpározni, akkor a bicikli alapvetően kontrás volt, néhány sportosabb típus kivételével. És milliók minden további nélkül közlekedtek vele. Persze mindegyiken volt első fék is, de soha nem láttam senkit, aki azt használta volna...
2023. ápr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond, hogy amikor én fiatal voltam, akkor sokkal kisebb autós és kerékpáros-forgalom volt, andalogni a bringával mellékutakon egy gyengébb fék is elég volt. Most meg már a régi patkófék is életveszélyes lehet (főleg vizes úton), nekem egy szerelő mondta is (amikor panaszkodtam a fékhatásra), hogy anno a régi bringákat nem olyan felhasználásra készítették, mint most.

Persze nekem is volt kontrás biciklim, de olyan rég, hogy már nem emlékszem, milyen volt.:( A kertek alatt keringeni nyilván megfelelt.

2023. ápr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Izé... Régen nem volt olyan kaliberű néphülyítés mint manapság.
2023. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!