Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Rollerre lehetne tenni vhogy...

Rollerre lehetne tenni vhogy gyerekülést? Tudom nem biztonságos, de nem a rúdra hanem ugyanugy mint ahogy egyes rollereken van üles, csak elől lenne és estleg osszekotve a kormánnyal hogy stabilabb legyen. Lehetséges?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 10:39
1 2
 11/16 Alex Fly ***** válasza:
@9: akkor a kerékpárral ellentétben rollerrel nem vehetsz részt a közúti forgalomban. Közforgalom elől elzárt magánterületen pedig azt szerelsz rá, amit akarsz...
2022. aug. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10: 10es kerekek, jó minőségű e-roller, max.15km/oraval használnám, biztonsagos szerintem, a bicikli sem biztonságosabb.
2022. aug. 26. 19:01
 13/16 anonim ***** válasza:

De a bringa biztonságosabb.

A neve is az hivatalosan:biztonsági kerékpár.

A roller az csak roller.

2022. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11””

Rollerrel egyelőre gyalogosnak minősülsz tudomásom szerint ugyan úgy, ahogy görkorival vagy gördeszkával, vagy a frász tudja mi a neve ráállsz és gurul cuccal,

Tehát járda. De azt szerelsz eá egyelőre amit akarsz szerintem a kutya se foglalkozik vele

2022. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14 értelek,de kis utcákban ahol alig járnak autók siman mehetek szerintem egy közeli boltba, es egy nagyobb játszótérre akarom elvinni a gyerekem ahova gyalog babakocsival túl messze van.

A kozelunkben nincs is játszótér sajnos .


Es amint latom a rollereket nagyobb utakon is használják, okes lehet nem szabadna, de ha nincs bicajút ..

2022. aug. 26. 19:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlenül nem látsz ilyen megoldást.
2022. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!