Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a gép meg tudná szerettetni...

Ez a gép meg tudná szerettetni egy 90 kilós 40-es lusta férfivel a sportot? Fogyni szeretnék, vagy legalábbis tovább nem hízni. 41/f

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 15. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Öreg karbon gép versenytechnikával. Kezdőként biztos nem ilyet vennék. Ehhez drága lesz minden kopó alkatrész. 240-ért inkább vegyél alu vázas, 2-3 éves Tiagra vagy 105 szettel szerelt gépet. Aztán ha majd versenyeken indulsz, akkor ráérsz Ultegrás karbon biciklit venni.
2022. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MGéza ***** válasza:
Teljesen jó gép, én a költségektől nem annyira tartanék hanem inkább magamtól, hogy nagy pénzért belenyúlok a sportba, mielőtt eldönteném hogy szeretni fogom vagy sem. Én egy ótvar bótbajárós montival kezdtem el tekerni, 167 centisen és 90 kilósan. Akkor dőlt el hogy szeretni fogom, igaz az első pár kilométer után meg akartam halni. Szóval fokozatosan, mert másképp önkínzásnak fogod érezni, úgy meg a legjobb gép sem hozza meg a kedvedet.
2022. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ótvar montim nekem is van. Azzal nem szeretek bringázni.
2022. márc. 15. 16:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy a 90 kg-hoz?

Amúgy szerintem ez egy jó bringa lehet, ha kényelmesen érzed magad rajta. Ez viszont nem biztos, hogy így lesz. Az ultegra rendszer elmegy olcsóbb kopó alkatrészekkel is, így ettől annyira nem tartanék. A vázat jól át kell nézni, hogy sérülésmentes legyen!

2022. márc. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:

Én azt mondom hogy sokat ne gondolkodj rajta, mert ennyiért más viszi hamar. Jól áraz ez az üzlet, nem sokáig szoktam a gépeket a kínálatukba ragadva látni... Jobb mint egy új, max claris-sora felszereltséggel.

Ha nem jön be legfeljebb továbbadod, ennyiért nem marad a nyakadon. Ki tudja, van aki outizásnál, más meg félterep-túra trekkingeknél köt ki. Attól függ mit tervezel: Ha barangolással kötöd össze a sportot, akkor lehet hogy az vagy egy gravel jobban be fog neked jönni.

2022. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. márc. 17. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy állsz azóta vele?Használod?
máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!