Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan tudnék szerezni a...

Honnan tudnék szerezni a pedálomra azt a kis fényvisszaverő csíkot?

Figyelt kérdés
1 darab kellene csak, mert nem régen elhagytam és sokat biciklizek sötétben. Honnan tudnék szerezni? Nagyon fontos lenne!

2021. aug. 29. 10:50
 71/117 A kérdező kommentje:
Honnan tudok szerezni biciklipedál prizmát?
2021. dec. 28. 15:08
 72/117 A kérdező kommentje:
Na szóval honnan vagy kitől tudok szerezni?
2021. dec. 31. 13:07
 73/117 anonim ***** válasza:

Jézusom, augusztus óta nem vettél még másik pedált, inkább itt szivatod magad?? :D Ennyi idő alatt tropa ezeknek az olcsóknak a bele, szétmegy a csapágy helye és telemegy kosszal, vegyél egy új pedált kemény 3eFt-ért!

Ezek a prizmák amúgy is hozzá vannak gyógyítva, tehát vagy a hozzá hegesztett fémet kéne levágni és másikat odarakni vagy csavarosban megvenni de ott meg semmi adatot nem mondtál, se furattávolság semmi! Ha csak abból a fém sínből esett ki a sárga műanyag, akkor egy küllőprizmából vágj a helyére egy darabot és oldalról told bele, vagy egy darab műanyagra ragassz prizma matricát! Kamionshopban lehet méterben venni vagy 10 féle színben és sokkal jobb is, mint a műanyag, ez 1km-ről látszik! :)

2022. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/117 A kérdező kommentje:
Nem veszek másik pedált, mert nekem nem a gagyi 3000 forintos mezei pedálom van amire te gondolsz. Jó ez a pedál nem veszek másikat. Csak prizma kell bele. És ha olvastad volna amiket írtam, akkor nem írnál ökörségeket. Hol vegyek pedálprizmát ha a város összes biciklis boltjában kérdeztem és egyikben sem árulják?...
2022. jan. 8. 09:58
 75/117 anonim ***** válasza:

Leírnád, hogy milyen márkájú milyen modellről van szó? Csak mert neten lehet venni mindenféle bizbaszt, az hogy ilyen csip-csup üzletek nem tartanak, attól rendelni lehet! :) Nekem még bugyim se lenne, ha itt kéne vásárolnom.. :D

8 oldalon át csak frecsogtál másokkal, ideje lenne megoldani, nem? :) Amúgy csak halkan hozzáteszem, hogy a drágákon nincs prizma, mert sportcélra készülnek.. Mutass már pl. egy Crankbrothers stamp 7-et vagy Hope F20 platform pedált prizmával! Vagy bármelyik komolyabb Look vagy Shimano outi pedált is nézhetjük.. :D :D Olcsó troll vagy amúgy, de neked is szívesen segítek, ha képes vagy rendesen leírni, hogy milyen terméket használsz!

2022. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/117 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam a pedálom pontos típusát? Nincs ráírva. És már legalább 5 éve megvan. És nem azt mondtam, hogy világbajnok pedál. Csak azt, hogy nem a városi bocokliken lévő átlagos gagyi.
2022. jan. 8. 13:59
 77/117 A kérdező kommentje:
Na szóval honnan tudnék szerezni?
2022. jan. 8. 18:10
 78/117 A kérdező kommentje:
Honnan tudnék olyat szerezni?
2022. jan. 15. 20:46
 79/117 A kérdező kommentje:
Na honnan szerezzek? Hahó!!!
2022. jan. 26. 18:35
 80/117 A kérdező kommentje:
Na szóval hónapja szerezzek pedálprizmát?
2022. febr. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!