Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Netpincére bringázásnál...

Netpincére bringázásnál mennyi cím és borravaló számít jónak (Centerben, Budapesten)?

Figyelt kérdés

Ma volt az első műszakom, reggel írtam alá a szerződést és kb délben csináltam meg a NAV és számlázz.hu összekötést és szerencsém volt hogy valaki pont felrakott egy 4 órás csereműszakot kb 3kor és letudtam rá csapni.


4 órát dolgoztam, 14 címet vittem ki és 2200 Ft borravalót kaptam, azaz összesen 11600 forintot kerestem, ami első ránézésre nagyon jónak számít, legalábbis nekem.


Azt szeretném megkérdezni, hogy a Centerben ilyen csúcs időszakokban (ebéd, vacsora) átlatános ez a borravaló mennyiség vagy most szimplán szerencsé voltam?


Továbbá a 4 óra alatt 14 cím jónak számít? Tehát óránként 3,5 cím.

Szerintem jó tempóban csináltam, de sokszor elég lassan hajtottam a biciklit, meg 105kg vagyok (kondis, zsíros) így nem a legjobb a hosszútávó bíróképességem.


Ha ilyen ütemben lehet csinálni, akkor havonta lazán össze jön majd a 400-500 ezer is akár nettóban, ami nekem szürreálisnak tűnik szóval attól félek ez most csak egy anomália volt.


Ahogy leadtam a rendelést rögtön jött mindig a cím. Ez is normális? Vagy csak szerencsém volt?



2021. júl. 5. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom mi számít jónak borravalóban, bár most jó az idő, de amikor esőben meg hidegben kell tekerni, az nem lesz azért annyira laza gondolom, a szmog miatti mínusz évek meg gondolom nem érdekelnek.
2021. júl. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1# 3 hónapig csinálom csak most nyáron és szeptemberben kb 20 órában (tudom, hogy hátra esek a csoportokban, de mivel akkor abba hagyom így nem izgat).


Amúgy mérnökinformatikus hallgató vagyok, csak nem jött össze a nyárra jobb diákmunka, főleg abban a szakirányban amit igazán szerettem volna.


Szóval a smog miatt nem aggódok. Meg amúgy járókelő, BKVgatózás közben is szerintem ugyan azt az adagot kapják az emberek.

2021. júl. 5. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát így igen, így elég jó diákmelóként, máshol gyakornokként se keresnél ennyit. Egy bringásnak mindig rosszabb, de a futókat sem értem a rakparton. Szerencsére nem élek már ott, de akinek fontos az egészsége, az messzire kerülje el a fővárost hosszú távon.
2021. júl. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!