Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bmx-esek! Mire kell figyelni...

Bmx-esek! Mire kell figyelni használt bmx vásárlásakor? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kezdő bmx-es vagyok és használtan 30 alatt akarok bmx-et venni. Gondolom ennyi pénzért nem túl kifogástalan állapotú bicót kapok. Még azt sem döntöttem el hogy kell-e fék vagy nem.
2010. aug. 22. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
figyelj,tudom hogy kezdő vagy de kérlek 30 alatt ne vegyél bmx et mert még 40 ért is csak egy szardarabot kapsz:S:(
2010. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De kifejtenéd hogy miért szar? Pl mert eltörik 4 perc után vagy mert ronda vagy mert sokat kell szerelni?

Ilyenekre lennék kiváncsi

2010. aug. 22. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Csapágyakra.
2010. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem 30 ért már kaphat egy jó bmx et.
2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azért szar,mert ugye nem kapsz annyiért márkát,nehéz vázak,alkatrészek,törnek szar a geójuk..stb
2010. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
márka nem érdekel, az h nehéz az nem baj mert megtanulni így is meglehet és majd ha később esetleg könyebb bmx-em lesz akkor azzal könnyebben fog menni. Geo detto. Az hogy törnek az már inkább baj. Ezért kérdeztem, amire nem válaszoltál még mindig hogy mier kell figyelni, melyek azok az alkatrészek amiken ne annyira spóroljak vagy cserékjek le, stb
2010. aug. 22. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!