Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok?...

Milyen kerékpárt ajánlotok? (részletek lent. )

Figyelt kérdés
Régóta biciklizek, most szeretnék sokkal komolyabban foglalkozni vele, szeretnék nagyobb turákra menni stb, tudnátok mondani egy-két jó típust 100-170 ezer forintos árfekvésben. Tudnátok olyat ami aszfaltra jó, és ami a hegyi utakhoz?
2011. júl. 4. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:

170 ezerert en Cube Analogog 2011-est vennek, ami inkabb terepre valo de aszfalton is biztos nagyon jol lehet vele tekerni, mert probaltam a 2010-est. Egyszeruen ennyi penzert nem nagyon fogsz talani jobban felszerelt bringat, vagyis! van par (pl rockmachine flash), de azok gyengebb vazuak, nem annyira ismert markak, nem annyira jo a geometriajuk stb, es nem is neznek olyan jol ki. Enis Rockmachien Flash akartam mert nagyon jo a felszereltsege, de nem lehet tudni, hogy milyen fekek vannak rajta pontosan, nem is annyira ismert marka stb es lemondtam rola. Maradt a cube. Ugyanennyiert van Merida Matts Tfs 100-D 2011 is de annak a felszereltsege meg sem kozeliti a Cubet. Ha viszont van tobb penzed mint 170 akkor nezhetsz dragabb Merida Tfs-eket, azok mar nagyon jol is neznek ki, jobb tello stb. Pl Tfs 500-D.

Tipikusan asztfaltra valo bringaknal mar nem vagyok otthon

2011. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elso vagyok, majd ird meg, hogy hogy dontottel mindenkepp es ha van messengered szoljl.
2011. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első válaszoló sztem rendesen válaszolt csak azt nem értem hogy ha régen bicajozol miért nem tudod milyen bicajt vegyél?

bár lehet én vagyok a hülye az oldal pont ezért van:D csak kissé unatkozok:D jó bicajozást

2011. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Kellys Viper 2011-t és a Specialized Hardrock Comp Disc-t mondanám. Esetleg még Mongoose Switchback Sport 11-t ajánlanám. Pár ismerősöm dicsérte eddig a Mongooset, de én a Specializedben sem csalódtam. Jó váltóbeállítással egy montival is lehet aszfalton menni. Nálam ez mondjuk az elöl kicsi fogaskerék, hátul pedig a legnagyobb...
2011. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok bicikli van, jol meg kell gondolni, mit vesz az ember. Van meg a Cube AIM 2011, ami nagyon szep, jol nez, ki, minden ok benne, bazi jo geometria, es konnyu a bicaj.
2011. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

[link] erröl mi a véleményed?

2011. júl. 7. 18:01
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönök szépen minden választ:)
2011. júl. 7. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:

elso vagyok:

Jol nez ki, szep feher, de alkatreszileg, es szerintem minosegileg sem eri el a Cube Analogot, ami ugyan ennyi. En ha kellene dontsek, az Analog maradna, ennek nem vagyok biztos, de azt hiszem, hogy nem lehet blokalni a teleszkopot, a hatso valto ket kategoriaval gyengebb, az agyak is gyengebbek picit, es szerintem nehezebb is mint a Cube, ami csak 13.5 kg. Te tudod mit csinalsz, ha azt akarod, hogy ugyanannyiert jobbat vegyel akkor Cube, ha azt, hogy szebben nezzen ki akkor ezt. Vagyis a szepseg relativ, nekem ez jobban tetszik kulsoleg, de ez mindenkinel mas, a Cube se csuf, sotet, legalabb nem mocskolodik annyira. Majd szolj, hogyhogy dontottel.

2011. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!