Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Karácsonyra kérnék egy kerékpá...

Karácsonyra kérnék egy kerékpárt, december környékén hol érdemes venni kerékpár??

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

utolsó: honnan tudod, hogy hány éves a kérdező?????


Jó hogy nem futóbiciklit ajánlasz neki! :-D

2020. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én nemrég adtam oda a 11 éves fiamnak a régi bringámat, ami anno 500.000 volt. De ő nem is a ház körül teker, hanem lelkesen nyomja nyáron az 50+ km-es köröket hegyen, terepen. Pedig gyerek...
2020. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

en velenceitóköröket is nyomtam már 12 évesen, és nem volt akkor még kiépített bringaút, országút, mindezt egy pofon egyszerű dögnehéz piacos retro mtb-vel, amihez képest a mai legalapabb decathlonos bringa is egy csodapariba...

Nem a bringa árán múlik...

2020. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
azért abból, hogy karácsonyra akar bringát kapni, ki lehet totózni egy kor intervallumot... gondolom a te első gondolatod sem az, hogy egy 32éves mamahotelos fickó írta ki a kérdést...
2020. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ezt a 70ezres dekást egy kicsit testesebb és bevállalósabb gyerek pont kinyírja. Nem tudom, a kérdező mekkora.

Most leült a piac, kereslet nem nagyon van, viszont bukkannak fel jó vételek. Minőségi CroMo vázas retro montik LX, XT felszereltséggel 40-50ezer körül vannak vállalható állapotban. A maradék összegből ki lehetne úgy pofozni, hogy pár évig csak a láncot kéne olajozgatni.

2020. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ha valaki kérdést ír ki ide, és saját maga szervezi a bicikli beszerzését, nyilván nem gyerekbringa kell neki... Gyerekbringa,

gyerekruha, kb. mindenből a gyerekméret nagyjából 12-13 éves korig kellhet, utána már felnőtt méreteik vannak(persze kivételek mindig vannak, nagyon alacsony gyerekek pl.)

Úgyhogy ezt felejtsétek el.

2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Kavarjuk meg az állo vizet!

Karácsony környékén is kifoghat akciókat. Én novemberben vettem 20%-al olcsóbban. Bár 70 így is kevés egy rendes ujjért,használtért elmegy. A puch peugeot stb ezeréves bringákat már leírták miértne,azzal egyetértek.

Karácsonyig van 1,5hónap probálj valahogy pénzt szerezni diák meló,auto mosás faxom tudja ès dobd bele 100al már többre mèsz.


Boltok nyitva lesznek,mert a jobbak át állnak téli sportokra és szervizek is.illetve Bp az utobbi években eléggè bringa barát télen is,azaz nem havazik🙁 😀 ezért az utakat sem sózzák.

2020. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

27!


A jobb bringaboltok nem állnak át téli sportokra, mert olyan a vásárlóközönségük, akik télen is tekernek, ahogy ők is. :)

2020. okt. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Èn olyan boltba jártam. Ott télen lehetett venni sí,snowboard cuccot is nem csak bringás cuccokat. Jó akkor még a fővárosban is havazott.

És valljukbe akik télen is tekernek azok azért nehezen tartjákel az összes bringás boltot...

2020. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%
November is kockazatos ellatas végett mert kamu járvany miatti lezárások stb beüthet . Hasznaltat úgy vennék Marketplace-ról amelyik par honapos garis vagy éves de tuti allapotú potom penzert . 15 - 20 ezerért már indulnak 40 / 50 ezerből ki lehet fogni jo dolgokat . Testbike / Jófogás a legdragabb gagyik . PEUGEOT egy trágya inkább rébebbi Puch Hercules még jó . De csak megkíméltet mert ne csak a neve csengjen csillogjon hanem a gép acélos masszív felszereltsége ....
2020. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!