Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Karácsonyra kérnék egy kerékpá...

Karácsonyra kérnék egy kerékpárt, december környékén hol érdemes venni kerékpár??

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 08:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen árkategóriában decathlon ár/érték arányban ott jártok legjobban.
2020. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11: NAGYON gagyi az a decathlon 70ezres!!!!! De még sz.rul is néz ki a geometriája.
2020. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Szóba jöhetne még a Hervis.

Van a kínálatukban vállalható minőségű cucc is amit így szezon végén komoly kedvezménnyel meg lehet szerezni, de náluk még rájön az összeszerelés és beállítás költsége az árra, ami az általad megcélzott árkategóriában 10-15%-kal megdobja a végössszeget, és úgy már nem is olyan olcsó.


Tényleg érdemes lenne szétnézned a használt piacon, mert az idén mindent eladtak aminek kereke volt, és sanszos, hogy egy csomóan nem olyan lovat akartak, mint amilyet végül megvettek.

2020. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%
Egyaltalán nem gagyi, egy gyereknek tökéletesen megfelel...
2020. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14: inkább vennék egy ezeréves peugeot vagy puch bringát, mint egy ilyen decathlonos játékbicajt újonnan!


[link]


[link]


[link]


stb .stb.

2020. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

[link]


Csakhogy decathlonban 60.000ft ért kapsz egy gyerekek számára tökéletesen használható bringát, valódi szervíz és garancia háttérrel... ráadásul kötekedés mentes garanciával...


Egy ezeréves puch peugeot stb vacakkal meg kapsz 50.000körüli áron, egy jó eséllyel kopott cserés hajtásrendszert, kitudja mennyi rejtett gányolást, bütykölgetést... esetleges hegesztett aztán átfestett vázat stb stb had ne soroljam a hibákat, ha betan működik, de fel év múlva cserés lesz pl a 30 éves váltó, az új az istenért nem fog úgy működni rajta ahogy kellene, mivel kell hozzá xserélni az egész rendszert... kompatibilitás...

Régi vasat csak annak aki meg is tudja magának szerelni, olyannak aki KARÁCSONYRA keri, olyannak semmiképen.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy a decathlonos úgy nez ki, mint egy új bringa, a puch-al meg körberöhögik az osztalytársai, hogy milyen ütött kopott rozsdakupacot kapott karácsonyra...

2020. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nekem ez a Riverside kifejezetten csúnya.

[link]



A Rockrider már "elmegy" kategória, de abból 75 a legolcsóbb..

[link]


Ami meg már kicsit jobb, az 150...

[link]

2020. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Több probléma is van.


1. 70e-ért nem kapsz normális közeli bringát sem. Ennyiért - vagy mondjuk kicsivel többért (120e) - úgy kell vásárolni, hogy rászánsz sok időt. Az összes boltot felkeresed, elmondod, hogy 70-ből szeretnél bringát. Tehát legalább egy hétig járnod kell délután a boltokat. A szüleidnek nem biztos, hogy lesz ehhez kedvük. Viszont úgy az ötödik bolt után már legalább azt elkezded kapisgálni, hogy mit szeretnél.


2. Ne a szüleid vegynek neked bringát. Értem, hogy jó dolog a fa alatt a meglepetés bringa, de cipőt sem egyedül vesznek neked. Kezdd el járni egyedül a boltokat, hogy képbe kerülj és talán találsz is valahol egy megfelelő használtat!


3. Nyitva van az összes bolt. Én mindig télen viszem nagyszervizre a bringáimat, mert akkor alig van munkájuk. Ilyenkor nem fog bent állni még 5 család a kis boltban, tudsz beszélni, kapsz infókat.

2020. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Legolcsóbb rockrider, ahogy be is linkeltem, 60.000...

De persze könnyebb lenne, ha tudnánk a kérdező korat...

Az én fiam 3éve, lanyom 2 éve hajtja ugyanezt a bringát gond nélkül... mondjuk ha bármi van, én megszerelem pillanatok alatt.

Ha meg majd nem 50kg alatt lesz a gyerek, majd ráér akkor igazi bringát kapni.

2020. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Gyereknek gyerekbringa kell, nem pedig egy 1-2szazezres sportszer...
2020. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!