Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nincsen olyan csomagtart...

Zsombor 2 kérdése:

Miért nincsen olyan csomagtartó ajtóra helyezhető kerékpárszállító amelyen elfér 4 bicikli?

Figyelt kérdés

A mai nap úgy döntöttünk, hogy kerékpárszállítót veszünk az autónkra. El is kezdtem keresgélni, de nem találtam olyat amelyen elfél 4 bicikli és csomagtartó ajtóra tehető. (Nincsen vonóhorgunk, és nem akarjuk a 4 biciklit felegyensúlyozni a kocsi tetejére)

Tudnátok ajánlani olyanokat amik a csomagtartó ajtóra tehetőek?

A kocsink egy Škoda Fabia Kombi

Előre is köszi a választ!



2020. júl. 20. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen nem bírná el a csomagtérajtó. 4 átlagos trekking simán 60 kg felett nyom. Tegyetek oda kettőt, kettőt pedig a tetőre, és meg van oldva!
2020. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ember! ahogy 1-es írja simán 50-60 kg a kerékpárok és akkor még a tartó önsúlya.

leszakadna az ajtó! de legalább is deformálódna a perem, mert a tartók csak abba kapaszkodnak általában. másrészt meg balesetveszélyes lenne.

nem véletlenül terhelhetőek jobban a vonóhorgosok. az az alvázba van bekötve. simán ráálhatok a 110 km-al :D

2020. júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen egyszerre akarsz 4 bringát szállítani, akkor marad a vonóhorog szereltetés vagy a tetőn szállítás, de négy bicajnál már extrém módon meg fog nőni a fogyasztás, főleg pályatempónál.

A hátsó ajtóra szerelhető tartóknál érdemes figyelembe venni, hogy a szállított bicikli sem a rendszámot, sem a lámpákat nem takarhatja el.

2020. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sőt! már illik szürke rendszámot kiváltani...
2020. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!