Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fogok venni egy fr biciklit...

Fogok venni egy fr biciklit (nagyobb értékben) azt mondta a tulaj hogy vállal rá próba garanciát és bármikor viszaküldhetem?

Figyelt kérdés
Na szóval mint leírtam a kérdésben. Ez hogy működik? Nem hallottam még ilyenről, és kiváncsi lennék hogy hogyan működik elküldi és alá kell írni egy papírt és akkor átveszem és ha nem azt kapom akkor viszaküldhetem és viszakapom a pénzem, vagy van olyan lehetőség hogy kilehet bontani a csomagot és megnézhetem? Légyszives segítsetek. Köszönöm.

#Használt bicikli vétel #Próba garancia #Magánszemélynél
2020. júl. 7. 22:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 campingből én is bele tudok még ötöt is... De egy 29er-ből már érdekesebb 21-es vázzal, ilyen kis autóba.
2020. júl. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Beleférne elvileg hogyha 1 garnitúra 18 colos felnit is befért. Csak nagyon kell figyelni a bőr ülésre ne hogy ki szúrja. Azért kérdeztem mert felhozta hogy ő vállalja.
2020. júl. 8. 07:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Zoligyerek, Tényleg 5 litert eszik egy tankal elmentünk görögországba úgy hogy még elautókáztunk ott. Viszatérve egy 29-es össztelós enduro, dh kicsit nehezebben férne el egy sedan mercibe.
2020. júl. 8. 07:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Off, de egy dízel C3-al is, négyen elmentünk közel 1100 km-t egy tankkal, volt benne pálya (130-140), főút, és át kellett menni BP-en, illetve belvárosoztunk is. Nem kell elhinni, de nem a levegőbe beszélek...
2020. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, gyártod az álkifogásokat, hogy miért nem tudod elhozni autóval - közben meg f.s.l, hogy nem azt kapod, amit ígér az eladó.


Nem lehet egyszerre kefélni és szűznek is maradni.


:-D


Komolyra fordítva a szót: többen is leírták, hogy simán befér. Kiveszed az első kerekét, akkor meg főleg.

És nem hinném, hogy ha mercire telik nektek, akkor ne lenne otthon egy pléd, vagy kiszelektált régi paplan, amit alá tudnátok teríteni...

2020. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na ahogy olvastam a hozzászólásokat pont arra gondoltam mint utolsó. csak a kifogáskeresés megy.

Még egy bejáratott, normális webshopból rendelésnek is megvan a kockázata. Egy magánembertől nagyértékű csomagot rendelni pedig jó nagy lutri.

A kockázat csökkenthető azzal, hogy elmész a termékért. Ha 5 literrel elmegy az a foskotró akkor nem is akkora kiadás, plusz össze lehet kötni kirándulással, stb. jó kis kaland kerekedhet az ilyen perogramokból

Ha nem akarsz elmenni érte akkor meg vállald a kockázatot, hogy átvernek. Vállalod a kockázatot, hogy ha nem jó a cucc akkor rajtad marad, mert nem veszi vissza, max te el tudod adni olcsóbban.

Ennyi, nincs több verzió.

A, vagy B

2020. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az a foskotró merci majd 3 milka. Igen el lett döntve hogy lemegyünk érte. Jövő héten lesz időm lemegyünk érte. Vagy megoldhatom azt hogy arra fele adjanak egy fuvart és akkor már is jó...
2020. júl. 8. 11:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is elmegyek egy tankkal Görögországba, mert 65 literes a tank. Nem kell ehhez 5 litert fogyasztania.


Amúgy meg kiveszed a két kereket, lekapod a nyergcsövet, az kb. 3 perc. Ha még a pedálokat is leveszed, akkor már tényleg alig foglal helyet és nem pedálon fog támaszkodni, hanem a hajtókaron.

2020. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!