Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez működhet?

Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, ha írok emailt néhány hivatalos alkatrészgyártó cégnek, hogy küldenek-e ingyen valami cuccot, akkor vajon megsajnálnak és kapok?

Kiváncsi lennék a véleményetekre.



2017. febr. 10. 11:50
 1/5 Krisz85 ***** válasza:
48%

persze, én a kocsival csináltam ugyanezt, most egy Porsche Carrera GT-vel járok :-) nagyon megsajnáltak.


jövő hónapban a repülőgépgyártó cégeket beszem célba, Airbus, Boeing...hátha.....

2017. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Csinálj egy netes blogot alkatrész-tesztelésre, vagy youtube videósorozatot, legyen sok tízezres igazolt látogatottságod, utána írhatsz, hogy tesztelésre kérnél alkatrészt. Akkor fogsz is kapni, mert ennél olcsóbb reklámjuk sosem lesz.


Az életben semmi nincs ingyen, ami ingyen van, az a legdrágább.

2017. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na de jó neked :D

Remélem nekem is ekkora sikereim lesznek :D

2017. febr. 10. 12:22
 4/5 A kérdező kommentje:

@Wadmalac

Ilyesmire gondoltam én is, hogy egy blogot elkezdeni, csak ugye ha nincs miről írni, akkor a blog se fog elindulni. Ha meg nincs látogató, akkor nem fognak küldeni.

Ördögi kör :D

2017. febr. 10. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem...

De ha pl van egy 200.000 feliratkozós lehetőleg nem magyar hanem inkább angol/német nyelvű youtube csatornád, akkor simán... magyaroknál egyedül a pc buzerátoroknak megy, ők sem kapnak oculus riftet ingyen max kipróbálásra pár napra hétre... de pl olyan ember, mint swifty... egy idióta warcraftos... néhányszázezer főleg amcsi feliratkozóval... ő megkap ingyen minden brutál drága szart... aztán időnként csinál egy konfig videót belőlük...

Vagy nézd meg Szirmai Gergelyt... Afk légió... ő már kapott ingyen utazást utazási irodától...

Ha van felületed, ahol azzal, hogy neked andnak egy reklámterméket elérhetnek párszázezer embert szinte ingyen reklámmal... némely viósunknak már jobb nézettsége van mint a tv 2-nek... mégis a videósokkal hírdetni néhány millióval olcsóbb :D ráadásul magát a feklámot is ingyen legyártják...

Ott van pl a theVR csatorna...

2017. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!