Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fogok venni egy fr biciklit...

Fogok venni egy fr biciklit (nagyobb értékben) azt mondta a tulaj hogy vállal rá próba garanciát és bármikor viszaküldhetem?

Figyelt kérdés
Na szóval mint leírtam a kérdésben. Ez hogy működik? Nem hallottam még ilyenről, és kiváncsi lennék hogy hogyan működik elküldi és alá kell írni egy papírt és akkor átveszem és ha nem azt kapom akkor viszaküldhetem és viszakapom a pénzem, vagy van olyan lehetőség hogy kilehet bontani a csomagot és megnézhetem? Légyszives segítsetek. Köszönöm.

#Használt bicikli vétel #Próba garancia #Magánszemélynél
2020. júl. 7. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem világos, hogy használtan veszed, magánembertől - vagy pedig rendesen online, webshopon keresztül.


Webshop-nál alap a 14 napos visszafizetési garancia.


De ez a szabály magánemberekre sztem nem vonatkozik.

2020. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyobb értékű cucc esetén ne dőlj be annak, amit szóban vállal!
2020. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És van olyan webshop ahol használtan árulhatom a biciklit és a webshop garantálja azt hogy visza küldhetem ha nem jó? Ha igen valaki tud mondani egy párat?
2020. júl. 7. 22:35
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok abban biztos, hogy a second hand cuccokra is vonatkozik-e a 14 napos elállási jog...

El kéne olvasni a vonatkozó törvényt.

2020. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát szóban én is vállalok akármit!


ha tényleg nagy értékű a cucc akkor talán érdemes lenne elmenni személyesen nem?

(11-12 ezerből megvan 400 km autóval...)

2020. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez autó függő. Átvétel elött meg nem lehet felbontani a csomagot kérésre?
2020. júl. 7. 23:12
 7/18 anonim ***** válasza:

8 literes fogyasztással számoltam - az azért elég sok.


és nem, a futár nem fogja megvárni míg te minden alkatrészt megnézegetsz és kipróbálsz

2020. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom kipróbálni. Ha megvan a váz villa kerékszett kormány egy két bisz basz akkor rendben vagyunk. A kép leírta a 80%-át. Amúgy a c200-as mercink 5 litert fogyaszt 130-as tempóval de nem fér be kocsiba. A teher autó meg 11 litert. Van fuvarozó vállkozó a családban csak sose jár arra fele.
2020. júl. 7. 23:38
 9/18 anonim ***** válasza:

"azt mondta a tulaj hogy vállal rá próba garanciát és bármikor viszaküldhetem?"


Akkor reménykedj ebben. Én inkább vonatoznék pár órát.

2020. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

OFF:

Az az 5 literes fogyasztás annyira igaz, mint a "nem fér be a kocsiba".

Ledöntött üléseknél 2, de talán 3 komplett bringát is betettem a 2005-ös Suzuki Swiftbe.

2020. júl. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!