Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 24" es kerékhez teleszkóp?

24" es kerékhez teleszkóp?

Figyelt kérdés
24" es kerekeim vannak, streetezek és szeretnék 1 olyan teleszkópot kb 50E körül amivel jól lehet footjamezni és nem darálja le a lábamat. köszi! :D
2010. júl. 19. 22:11
 1/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy mijaza fútjam, de azt igen, hogy egy 26-os elsőtelónak a végépól vágj le, és laposvasbul hegeszd visszaja a keréktengelytartót, így a fékek is jók lesznek hozzája.
2010. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez szép vót, köszi a válaszod de ez hülyeség, és nem kell előre fék, valami manitou v rock shox villára gondoltam csak nem tom mennyi hely lesz a gumi és a híd között
2010. júl. 19. 22:32
 3/5 anonim válasza:
hello, nah az előzőnek nem volt semmi sejtése a dologról ... :D használtat vagy újat akarsz? ha használtat, 50ből már elég jókat kaphatsz, rock shox pike pl, vagy manitou stance static átütős, de ha újat akkor asszem hozzáteszel még 15öt és kapsz újonnan egy rock shox argyle-t
2010. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

footjam-re teleszkópos sose.

igaz a streetet bmxel űzöm, elég komoly szinten, footjames trükköknél semmiképp nem jó a teleszkóp. sok montis ismerősöm van, teleszkópnak nemtesz jót. ns fundamental merevvilla, sosem láttam eltörni, pegezhető, és nagyon jól bírja.

2010. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
streetre teleszkópot?
2010. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!