Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jumbo vagy Volumass35?

Diego93 kérdése:

Jumbo vagy Volumass35?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam tömegnövelés céljából? 176 cm vagyok és csak 50 kg. :/
2010. júl. 8. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok szénhidrát + fehérje. Csirkemellet meg rizset, edzés utánra meg jumbot.
2010. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi. :]
2010. júl. 8. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
én 190 és 75 kiló vagyok az se jobb
2010. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:

volumass35, a jumbo, csak túl van reklámozva.

Ha valmiben zabpehely van akkor abban rostok is vannak, ami lelassitja az emésztést. emiatt iszonyat lassan kapja meg az izom a tápanyagot. Plusz sokan panaszkodnak, hogy nagyon eltelíti a gyomrot.

A volumassról mindenkinek jó véleménye van.

2010. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volumass 35 szerintem is jobb.
2010. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam a volumass 35-öt és bevált, 1kg -os kiszerelés 2-3 kilót hozott annak ellenére hogy nem ettem többet a hagyományos kajákból.


Mindenütt ezt írják, hogy "ha nincs meg a megfelelő étrend, akkor nem lehet fejlődni ezekkel a kiegészítőkkel"

Ezt felejtsd el, nekem sikerül anélkül is és ha nekem sikerült ,akkor mindenkinek. 64 -65 kiló közt ingadoztam 2 éven át és semmit nem híztam, mindaddig még meg nem ittam azt az 1 doboz volumass 35-öt.


A jombot nem próbáltam, de szerintem az is műküdik és még olcsobb, mint a v35

2010. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
akkor olvasd le az elötted kettővel levőt, egyszer már leírtam, és nem olcsóbb, mert a benne levő zabpelyhet fizetd meg.
2010. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!