Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok,még középiskolába járok, és nagy kedvet kaptam a hegymászáshoz. Tudom, hogy ez kemény,férfiaknak való sport, de én komolyan elhatároztam, hogy edzeni fogok és mászni! Egyelőre mindenki kinevet, vagy csak legyintenek, hogy úgysem fog sikerülni... Hogy fogjak bele? Edzésen, mászáson kívül mivel növelhetem még az állóképességemet? Elég kemény és szívós vagyok.
2010. jún. 25. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Van. Ne add fel, szarj az osztálytársaidra.
2010. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát először azt kéne eldöntened, hogy hegymászni, vagy sziklamászni (falmászni) akarsz. mert nagyon nemugyanaz a kettő.


A nehézsége a dolognak ott rejlik, hogy Magyarországon nincsenek hegyek, szal, ha hegymászni akarsz, akkor utazni kell. Az meg sok della. a hegymászánem kemény sport férfiaknak, hanem drága sport gazdagoknak inkább.


sziklamászás kb ugyanaz, idehaza nemigen vannak mászható sziklafalak. de legalább falmászni lehet sok helyen. Én errefelé keresgélnék.

2010. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szarj az osztálytársaidra szerintem erősitsd a karizmod és edz sokat.Biztos sikerülXDXDXD
2010. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hegymászás probálj vmi könnyebbet elsnekpl falmászás
2010. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!