Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van esélyem MMA-zni?

Van esélyem MMA-zni?

Figyelt kérdés
19 vagyok és 105Kg sok izom nincs rajtam és gondolkodtam eljárok gyúrni és edzésekre ahol MMA-t tanultatnák.Szerintetek lenne esélyem bekerülni egyszer a MMA-ba?Gondolom nem késtem ki mert az ott versenyzők általában 30-40 évesek
2011. szept. 25. 13:09
 1/5 LuckyestLooser válasza:
gyúrjál sokat és járj el edzésre ;D 17/f szívesen szétcsapunk ;P
2011. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az MMA egy szabályrendszer, így nem lehet tanulni.

MMA-ba meg bármikor van esélyed, mivel vannak amatőr MMA versenyek, amikre ha jelentkezel egyből már benne vagy az MMA világába. De előtte nem árt, hogy, ha valamilyen állóharci stílusban és valamilyen földharc stílusban is jó vagy.

2011. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
oktatják az MMA-t szóval nem tudom , miről beszél az előző . Állásba Thai box , földön pedig Ju jitsu asszem . Am. hozzáállás kérdése , a tested fog alakulni ahhoz amit csinálsz .
2011. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Leírom részletesebben: az MMA az egy SZABÁLYRENDSZER. Eszerint a szabályrendszer szerint különböző küzdősportokban, harcművészetekben jártas emberek küzdenek meg egymással.

Az MMA a szabály, hogy miként harcolhatsz a ringbe.

Lehet, hogy sok helyen MMA oktatást írnak, de ott az edző a saját elképzeléseit oktatja. Ez nem MMA. Lehet, hogy a ringbe hatásos, de nem MMA. Mivel mint előbb mondtam, az MMA nem küzdősport/harcművészet, hanem egy szabály rendszer.

Olyan, mint a Kresz. Mert te is nem Kreszt vezetsz, hanem járművet. Azonban a járművet a Kresz szerint vezeted.

Ilyen az MMA is. Mert ott is nem MMA-znak (annak ellenére, hogy mindenki így mondja), hanem az MMA szabályai szerint küzdenek.

2011. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabály rendszer persze de simám vannak mma edzések ezek valóban edző függőekés kikell próbálni ,hogy bírod-e
2011. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!