Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Judo vagy birkózás?

Judo vagy birkózás?

Figyelt kérdés
Melyik szerintetek a jobb? Karate mellé kéne.

2018. febr. 18. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Birkóval hamarabb fejlődsz , de ha az ázsiai vonalon akarsz maradni akkor judo . Bár karate mellé előbb boxot tennék , és utána a testharc .
2018. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Naaa, köszi a választ,velem beszélgettél, amikor kérdeztelek a kick boxrol.
2018. febr. 18. 12:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen emlékszem , neked küldtem a kezemről a képet :D
2018. febr. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert mi lett a kezeddel? 🤔


Amúgy csak ez a kettő érdekel? Judo meg a birkózás? Nekem például egyik sem mozgatja meg a fantáziámat. Ha küzdősport, akkor inkább ökölvívás. Utána jöhet bármi más.

2018. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haaat a Karatén kívül nem értek annyira a többi küzdősporthoz meg harcművészethez így azért írtam ezt a kettőt mert ezeket mondtak a Karate mellé.
2018. febr. 18. 13:15
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mert mi lett a kezeddel? 🤔 "


Nem volt bütyök a kezemen amelyiken maradt volna bőr .

2018. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Bleh, bár meg se kérdeztem volna :D


#5 Ki is próbáltál más küzdősportokat? Vagy el se kezdted, mert a karate mellé nem "passzol" egyik sem?

Ismerek több olyan is, aki karatéről állt át az ökölvívásra Az egyik egy 40 körüli férfi, aki még csak nincs is jó kondiban, mégis midenkit kijátszik a teremben, még a 20 éveseket is. Nehezen állt át az ütésekre, de végül összejött neki.

A másik egy fiatal 16-17 éves lány. Ő mondjuk kb 6 éves kora óta karatézik, de már az első alkalommal tök profinak tűnt a bokszban. Addig nem tudod meg amíg ki sem próbálod.

2018. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam már mindenféle edzésen wing tsuntól kezdve a Tai chi chuanig:D de a Karate volt ami nagyon tetszett.
2018. febr. 18. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
A karatét kellene elfelejteni. Helyette box vagy thai box.
2020. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!