Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első Thai Box Edzés, szerintetek?

Első Thai Box Edzés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár nap mulva szeretnék járni Thai Boxolni, az edzővel már meg is beszéltük a részleteket, nemsoká be is fizetem a havidíjat nála aztán mehetek is edzésre. Csak az a baj hogy eléggé félénk srác vagyok ez miatt minél később szeretnék 1. edzésre menni, pedig már nagyon szeretnék Thai Boxolni csak attól félek hogy az ottani régebbi boxolók kötekedni fognak, vagy kinevetnek ha valamit nem jól csinálok. Mit javasoltok?


16F


2010. jún. 2. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

való igaz: ha valakivel összetesznek, hogy "na most FIGHT!" akkor aztán 101 százalék hogy kék-zöld leszel. De az elején alap rúgások meg ütések jönnek szóba 'te vs. levegő' alapon valószínűleg.

Az elején valóban szopás lesz - de ha jól csinálod, azok szopnak majd akik odamennek hozzád hogy MITNÉÉZŐŐ

:)

2010. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na meg volt az első edzés, az edző megtanított ütni, a beállást és hogy még támadásnál is védve legyél, csak a végén volt kemény 5* 30 felülés, fekvő és guggolás, meg is van az izomláz de megérte. :)
2010. jún. 4. 20:46
 13/13 Talán én? válasza:

Nah figyelj szép öcsém :) nem azért vannak ott az emberek hogy egymást kiröhögjék kérlek szépen :)

Kötekedni nem fognak max cinkelni de megmutatják hogyan is kell csinálni :)

Ha meg kötekedik az 1ik akkor mond + neki hogy mért mond azt hogy te jobban kezdted!

De ez nagyon kevés!! 100ból 1 ha iet csinál!

Szóval hajrá :)!

2010. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!