Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első Thai Box Edzés, szerintetek?

Első Thai Box Edzés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár nap mulva szeretnék járni Thai Boxolni, az edzővel már meg is beszéltük a részleteket, nemsoká be is fizetem a havidíjat nála aztán mehetek is edzésre. Csak az a baj hogy eléggé félénk srác vagyok ez miatt minél később szeretnék 1. edzésre menni, pedig már nagyon szeretnék Thai Boxolni csak attól félek hogy az ottani régebbi boxolók kötekedni fognak, vagy kinevetnek ha valamit nem jól csinálok. Mit javasoltok?


16F


2010. jún. 2. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akik kötekedősek vagy olyanok amilyeneket Te leírtál, azokat az edzőnek páros lábbal kellene kirúgnia. Már ha normális edző.

Nem hiszem hogy akik ott edzenek, azok azért teszik mert a kötekedésnél majd jól jön nekik. :-)

Inkább meg fognak védeni szvsz.

2010. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez elég biztatóan hangzik, köszi. :) amúgy Bányász Adrián az edző, akiről azt olvastam hogy, idézek: ,,Tanítványait alázatra, kitartásra, "pozitív megszállottságra" neveli. Kerülendő a szülők, tanárok, ellenfél, stb. lebecsülése; a másik munkájának bírálata."

tehát elég normális edzőnek tűnik.

Szívesen fogadok még válaszokat. :)

2010. jún. 2. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
mindenképp csatlakozom előttem íróhoz.csak bátorítást kapsz majd sőt ha jó a hely akkor még segítenek is.Én ketrecharcozni szeretnék de nem tudom hol lehetne elkezdeni már beírtam ide remélem válaszolnak is:D
2010. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem kötekedősek, segítenek, viszont kegyetlenül össze fognak verni, ha oda kerül a sor. De ezt gondolom tudod, hogy a játék része.
2010. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

első vagyok.

látom megint kiírtad a kérdést... :-)

Azok akik azt mondják hogy poénból megverik a kezdőket a haladók, az jó nagyot téved!

Egész egyszerűen nem olyan az edző mentalitása hogy ezt hagyja, és a tanítványoké hogy ilyen egyszerű agresszión szórakozzanak.

Ugyanis a legtöbb küzdősport, ahogy te is írtad a 2. kérdésednél, nem csak harcolni tanít meg, nem csak a tested edzi, hanem a lelkedet is. MÁS lesz a hozzáállásod, MINDENhez. Nem fogod feladni az élet más területein se a gondjaid megoldását ha egy kis nehézségbe ütközöl. ;)

2010. jún. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a biztatást. :)
2010. jún. 3. 18:13
 7/13 anonim ***** válasza:
én sem azt írtam, hogy poénból, egyszerűen csak az összes ütés-rúgást be fogja tisztán szopni. Én konkrétan az első edzés után nem tudtam belépni a kádba, mert úgy szétrúgták a combomat. Pedig sportember voltam előtte is, bokszoltam is, tehát nem volt ismeretlen. Viszont megéri, folyamatosan belerázódsz, a combod is "hozzászokik" a kiképzéshez, stb.
2010. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És ferde gerinccel is neki kezdhetek?

Tornával korrigálható a gerincem ferdesége.

2010. jún. 3. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem a ferde gerincednek csak jót tesz és holt komolyan mondom. Nekem például láthatóan javította a tartásom. Persze mellette nem árt néha erősíteni is konditeremben.
2010. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál :)
2010. jún. 3. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!