Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen táplálékkiegészítőket...

Milyen táplálékkiegészítőket ajánlotok intenzív túrázáshoz, terepfutáshoz?

Figyelt kérdés

Izomtömeg megtartáshoz mindenképp egy fehérjepor komplexre gondoltam laktózmentes tejjel ami szintén tartalmaz értékes fehérjéket.


Mellé vitamin komplexet. (biotech daily pack)


És szénhidrát és rostdús étkezést. (müzli, tészta, gyümölcsök-zöldségek)


Ez így okés lehet?


2016. dec. 12. 02:39
 1/2 anonim válasza:

Én vízzel ajánlom a fehérjét.


Ez attól is függ, hogy milyen testalkatod van. A szövegből nem derül ki. Lehetsz izmos,akár akkor is ha még van súlyfelesleged.


Vitaminnak én a BioTech One-A-Day-t szedem. Intenzív túrázáshoz minimum kettőt vegyél be.


De mindemellé ne felejtsd el, hogy sok sok vizet igyál. Könnyen dehidratálhatod magad a túlhajtással.


Gyümölcsökből ne egyél cukorral telítetteket (pl: szőlő, banán, stb)

A zöldség minden mennyiségben....

A tészta is testalkat függő. Ha nagy testalkatod van, akkor ne edd.

Ha véknyabb, akkor jó szén-hidrát forrás, ugyanakkor egy jó jázmin-rizstől nincs jobb :)

2016. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát igen, utonljára jó jázmin rizst a kínai piacon vettem, ilyen panda volt a zsákon és thai rizs volt.

De amit a közértben kapni, hát az hulladék.

2016. dec. 28. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!