Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A penny boardomat hogyan...

A penny boardomat hogyan tisztítsam hol olajozzam és mivel? Oxello yamba (milyen trükköket lehet vele csinálni)

Figyelt kérdés

2016. okt. 11. 18:51
 1/4 anonim válasza:
100%
Ugyan ilyen pennym van szóval, a tisztítást egy koromkefével és boltokban kapható UltraDerm-el tisztítsd. En nem szoktam olajozni, de ha kell akkor a grafitzsírt ajánlom. Remélem segítettem!😊
2016. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi nagyon sokat (bar mostanaban mer nem igen tudok/fogok deszkazni a sok eso miatt)
2016. okt. 22. 07:26
 3/4 anonim válasza:
trükkök: ollie, flip-flap.Meg van pár trükk( neveiket nem tudom) amikor a "hátán" fekszik a deszka, akkor a kerekei alá berakod a lábadat, ugrassz, majd a deszkára érkezel, elrugod magadtól, és menet közben ugrasz rá, menet közben felugrassz,félig elfordulsz, majd visszaérkeze a deszkára. Kb ennyi: Remélem hasznát látod!!
2017. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tisztítás:

Bárhogy, de víz nem érheti a kerekét, mert beragad!

Én is így jártam, és úg beragadt, hog yegy mm-t nem moccant, meg kellett olajozni, meg kiszárítani! Most már működik!

2017. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!