Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Edzek, látszik, de a súlyom...

Edzek, látszik, de a súlyom ua.! Hogy lehet?

Figyelt kérdés
Edzek mindennap,szinte az étkezésem csak zabpehelyből,rizsből,és csirkéből áll,mindenhol látszik hogy izmosodok de wc-zés után ráálok a mérlegre és ua. kilo vagyok ez mitől lehet? Tömeget növelek,de kockás hasat is szeretnék,lehet hogy amit felveszek izomba,az zsirba meg lemegy azért nem látszik? Hasamat hogy tudnám formálni ha tömeget növelek?
2010. ápr. 2. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:
a tömegnövelés meg a szálkásítás két külön fejezet. Úgy tudod formálni a hasad, hogy szálkásítasz rá. Egyébként olvass utána neten, rengeteg hatásos gyakorlat van hasra.
2010. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én azt értem,de épp az a célom,hogy tömeget növeljek! De emelett a hasamat mindenképp formálni akarom,hogy lehet megoldani a kettöt?
2010. ápr. 2. 01:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a kettőt nem nagyon lehet összeegyeztetni , ez van .
2010. ápr. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát nem hallottad még, hogy az izom súlyosabb a zsírnál? ezért szokták mondani, hogy ne a mérleget nézd, az csalóka.
2010. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!