Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vélemények a lentebbi linken...

ElekTamás88 kérdése:

Vélemények a lentebbi linken található "terepgokartról"?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


[link]

A linken található gépről lenne szó. Ez pontosan milyen típus lehet (tudom Rider GK500XY4-RB)? Kínai, minőségben nagyon az alja kategória lehet? Szerviz és alkatrész hálózatára lennék még kíváncsi.

Illetve, ha van valakinek valami hasonló típusú, de minőségben jobb ajánlata, megkérném, hogy válaszban linkelje már be nekem. Ár végül is a csúcs amit kiadnék érte úgy 3,5 millió lenne(,a lényeg, hogy új legyen). Laza talajon, kisebb emelkedőkön, dombokon, illetve zárt pályán menne a kicsike.

(Polaris, Can-Am, illetve Bombardier típusok pillanatnyilag kilőve anyagilag más kategória. Tudom meg kell fizetni a jót, de jelenleg MÉG nem tehetem meg.)



#terep #gokart #terepgokart
2015. dec. 1. 19:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!