Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » STALKER Maratonról vélemények?

STALKER Maratonról vélemények?

Figyelt kérdés
Pár haverommal el szeretnénk menni a következő STALKER airsoft maratonra.Kíváncsi vagyok hogy itt közületek volt-e már valaki a maratonon?Milyenek voltak a programok, hangulat jó volt stb.

2015. okt. 28. 16:10
 1/9 Szabó Dániel Zsolt válasza:
Nos, feltételezem az AS300-maratonjára gondolsz hiszen több is van mint ők. De én jártam ott egészen 2014-ig tűrhető volt és élvezhető. A 2015-re elérték azt, hogy már csak a társaság volt több mint jó. Ők mentették meg nekem a hetet, ők készítették a programot és ők adták a Sava borsát. Nem kezdek bele személyeskedésbe, a programmal nagyot akartak és semmi lett a vége. Stalker hangulat nem volt és nem is erőltették. Az egésznek egy rosszul megszervezett Milszim jeleggű airsoft esemény volt, sok kicsi/alig kihasznált tereppel. Frakciókat már a szervezők tűzzel vassal irtják mert a Scriptjükbe nem illene bele. Amit megjegyeznék az ott lévő emberek fenomenálisak voltak: a Clear Sky-nagyon bedobta magát és kitöltötték az űrt amit a szervezők nem tettek. Sámán ott volt a szeren de ez évben látszott rajta is az elkeseredettség, jó pár Stalker akik adták amit tudtak. Szegény Szkítáék, bár ők ez évben nem tudtak semmit tenni, hogy megmentsék a napot. (mert Szidó istenmegacsászár minden a kezemben van. Nem karakter)
2015. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szabó Dániel Zsolt válasza:
Amit ajánlok keressetek egy másik tábort mi is így teszünk. Például a Püspökék által szervezett. Vagy jövőre lehet mi magunk szervezünk. Keressétek a Facebookon, a Stalker magyar csoportok egyikét. [link] vagy [link]
2015. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen, az AS300-asra gondoltam eredetileg, de most hogy így javasoltad megnézem a többit is!Mégegyszer köszi!
2015. okt. 31. 10:38
 4/9 Yamibeast válasza:

Nekem az idei volt az első maratonom...

Személy szerint nem ajánlom..konkrétan csak akkor menj ha ülni akarsz a 40fokban..

Kevés "feladat" volt. hangulat se volt az igazi..ott lévő játákosok miatt volt jó.

Tény az h már lassan csak Stalker lesz meg szörny..

Kiirás felesleges volt mert semmi lényeges info nem volt benne...Frakció leírásokban

alig valósult meg valami..Nagyon sok "szellem" frakció volt..csak akkor lehetett ha Kobzos

éppen megengedte h legyen kb 15-20percig..

gondolok pl a banditákra...már a játék elején több lőszerük

volt mint az összes stalkernek együtt és úgy locsoltak mintha ingyen lenne...és utána vissza

változtak Stalkerré.

Mint írtam nem volt elegendő küldetés, ha volt is akkor a "Csókos" játékosok kapták..

Szinte ugyanazok az embereket hívták rádión h "munka" van...

Másik hogy elszámoltuk magunkat kajával és éjjel ki akartunk menni vásárolni...

Kobzos és a "Kedves" Doktor nő vérig volt sértve h mi az h ki akarunk menni...

Lehetett berendelni konzvervet X forintért..rendeltünk..utolag kiderült h dupla annyiért

mintha mi megvesszük...rajta hagyták az ár cimkét..

Erőteljesen érződött hogy mi csak statiszták vagyunk Kobzos játékban..

Többeket kérdeztem hogy mennek itt a dolgok és mindenki egyértelműen mondta h ha munka

kell akkor inkább nitrohoz menjek..Sidorovich és Doktornő nem fog adni nekem jót csak

valami gagyit...

"100 rad bar" láttam olyat hogy az egyik játékos "ru" ért gallyakat szed meg takarítja a placcot...

Személy szerint én nem csicskának mentem..alig vártam teljen el a hét..

Több helyszín volt..Boldogi még egész jó volt..Yantari bányás egy rakás szar..

Biztos vagyok benne h csak szívatás miatt volt..előtte a túra is..

hatvan nagygombosi pálya jó volt..


Szóval én már nagy ívben kerülöm as300 játékait...

2015. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hexxxx válasza:

Hangulat jó. Sok program volt, csak részt kell venni rajtuk nem a sátorban ülni.

Realsim és larp, aki azt mondogatja hogy jaj gyalogoltam 20 percet és nem történt semmi annak nem való. Nincs folyamatosan action mert egy hétig tart. Ha kiveszed a részed, és oda teszed magad akkor nagyon jó.

2015. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Yamibeast válasza:

Hát azért erősen érezhető volt h kik azok akik közelebb állnak a szervezokhoz...


De kinek a pap kinek a papnè.

2015. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Aeren válasza:

Az azért nem igaz, hogy a szervező brigád irtotta volna a frakciókat. Én pl. Freedomosnak indultam volna, de kiderült, hogy ketten lennénk összesen, ezért nem vittem olyan cuccot. A végén kiderült, hogy 5-en lehettünk volna... Amennyire emlékszem Duty-ból is cirka 2-3 ember jelent meg. Ezeket pedig nehéz frakcióként kezelni(bár Banketten a két Duty-s zseniális alakítást nyújtott).


Yami: megsúgnám, hogy Nitro is szervezőféle volt, kicsit fura, hogy negatívumként hozod fel, hogy tőle lehetett melót felvenni. Miért kellene, hogy Sidonál legyen minden?

Nekem sajnos a maraton rövidre sikerült, de a két nap alatt rájöttem arra, amit már elmondtak előttem. A sátorban/mellett ritkán talál meg az akció. Igen 40 fok volt és első nap nekem sem volt kedvem sokat mászkálni. De az időjárásról talán mégsem Sido tehet?

2015. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia.

Jelenleg 3 csoportról van tudomásunk a témában szervezőként.

-AS300

Összeszokott komoly csapat,Ők viszik a MARATON-t, sok új ötlettel szinesítik a rendezvényeiket. A megszálott rajongók némelyike ettől kissé idegenkedik, de több esetben be kell látnunk : A gyakorlati megvalósítás álldozatokat kíván.Magas tecnikai és logisztikai háttérrel dolgoznak.

-North Patrol AS team & barátok

Megszállott , vérkockáknak csináljuk jómagunk a CAMP-et,célunk a gépek elől kirángatni a leendő szerepjátékosokat.

- EasyBaseAirsoft

Egy új és lelkes kezdeményezés, a Dunántúlon.Ők a Klausztrofóbia-t csinálják-(juk).Kezdeti szárnypróbálgatás, de piszok lelkesek.Egy régi radarbázis a pályájuk Molnaszecsődön.


Fontos tudnod hogy a hangulat, az "elvárt" élmények,és szituációk főként tőled függenek. Bármely szervező kiköpheti a tüdejét érted, ha te nem tudsz/akarsz részt venni az interakcióban.kismillió példám van erre.Felesleges törekedned hatalmas szinészi ambíciókkal felfűtött karakterépítgetésbe, ha szürke eminenciásként tolod végig az "x" napot.Egy kezemen meg tudom számolni azokat a játékosokat , akik hosszú évek óta fejlesztik azt az 1!!! karakterüket.Olvasd át, és értelmezd a kiírást, keresd meg a SAJÁT személyiségednek megfelelő frakciót, igyekezz megfelelni a ruházati szabályzatnak, és hajrá.

2015. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igazából nagyon remek, de személy szerint 2-3. játék után már szinte egyáltalán nem nyújtott játékélményt.


Kobzosfélén voltam eddig csak, de az első két stalker és terminátor egy 10-es skálán 100-as volt. Az utolsó amin jártam az 10-esen nálam csak egy gyenge 5-öst ért el.



Menjetek nyugodtan, próbáljátok ki, vadásszatok snorkokat. Na az hajnali 2 órakor még jó móka :D

2015. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!