Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik jobb mind az utcára,...

Melyik jobb mind az utcára, mint köcs*ögökkel verekedni mint MMA-be?

Figyelt kérdés

Box és BJJ

Muay Thai és BJJ

Kickbox és BJJ


2015. szept. 29. 11:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
3.
2015. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Pár évig voltam a távol keleten.

Egy igazi dojo-ban kyokushin karatét tanultam.

nem mondom sokra vittem, 3. dan meg van.

Mikor hazajöttem, elmentem pár neves klubba, hogy mégis mit tudok, az itthoni kyo oktatókat leiskoláztam.

Majd adtak pár mma klub elérhetőséget és ott is beköszöntem.

Az itthoni küzdősport oktatás sehol nincs.

2015. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Illetve ez kimaradt:

Savate + BJJ

2015. szept. 29. 12:02
 4/15 A kérdező kommentje:

Menj le a Re-Gym-ben lévő Muay Thai-osokhoz is. :)

Ne a legrosszabb hírű helyekre és talán lesz méltó ellenfeled.


Amúgy a külföldi Kyo-sok se teljesítenek sehogy se, nemrég láttam K1 meccseket. A Kyo-s rúgásai nem találtak, az ütései gyengék voltak.

2015. szept. 29. 12:04
 5/15 A kérdező kommentje:

Tehát:


Box és BJJ

Muay Thai és BJJ

Kickbox és BJ

Savate + BJJ

2015. szept. 29. 12:05
 6/15 aikiboxer ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyiket választod, mind a négy puhakesztyűs stílus nagyon jó. Innen kezdve többet számít az edző és az edzéstársak.
2015. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Háát... ami közel van, vagyis hogy a legkönnyebb lenne talán az útvonal hozzá az a Savate.


De azt mondják ők nem ütnek olyan jól mint a boxolók és láttam már olyat ahol a Savate-s vagy 20X lábon rúgta a boxolót de az alig érezte meg. Míg máshol a Muay Thai-os egy rúgással a földre küldte az ellenségét.


Tehát nem tudom, hogy így ütés-rúgás terén erősségben nem jobb e a Muay Thai?

2015. szept. 29. 13:06
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Láttam olyat, hogy a savates ezt meg azt csinálta, a muaytajos meg amazt...

Harc közben nem az számít ki mit tanult, hanem, hogy adott szituációt ki reagál le gyorsabban és ki mit reagál rá... Harcos és harcos közt van értelmezhető különbség... Stílus és stílus között csak nagy szavak...

2015. szept. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor Wing Chun-t tanulok ha a harcos dolog a fontos és nem az, hogy ki mit tanult.
2015. szept. 29. 15:43
 10/15 aikiboxer ***** válasza:

Senki sem üt olyan jól mint a boxolók, a muay thai-osokat is péppé veri egy boxoló az edzésen, ez azonban érthető, mivel a boxolók csak erre edzenek.


A savate nagyon jó, ugyanaz a kéztechnika mint a boxé és a lábmunka is nagyon jó. Úgy tudsz jó lenni kézzel, hogy nem hanyagolod el. Csináld azt.

2015. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!