Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A gördeszkám jobbra valamiért...

A gördeszkám jobbra valamiért jobban kanyarodik mint balra, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Amikor megyek a deszkámmal akkor jobbra sokkal jobban kanyarodik mint balra.Szerintetek mi az oka?Hibás a tengely?Rosszul álítottam be valamit?

2014. nov. 16. 22:53
1 2
 1/11 Beniy ***** válasza:
Milyen állású vagy? :) Regular, vagy Goofy? Egyébként lehet, hogy eldeformálódtak a pogácsák, vagy ha zsír új a deszka, akkor még nem járódott be rendesen/az egyik oldal még nem mozgott be. Én amúgy Goofy-s vagyok, és néha nekem is nehezebben kanyarodik jobbra, viszont ez leginkább azért van, mert nincs eléggé azon az oldalon a lábam, ezért nem tudom elég nagy erővel nyomni. Másrészt pedig én amikor arra fordulok sokszor elfelejtem, hogy nem csak bele kell dőlni, hanem úgymond bokával is rá kell segíteni a kanyarodásra, és úgy lehet igazán élesen kanyarodni. :) Szóval nézd meg először a deszkát, aztán próbáld meg a lábadat átpozicionálni. ;) Remélem érthető volt. :D Ha mégse, akkor nyugodtan kérdezz itt is, vagy akár privátban, ha úgy gondolod. :)
2014. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából bevan járatva mert 2éve vettük németbe,de csak most kezdtem el komolyabban használni.Nem tudom hogy goofy vagy regular mert én néztem egy oldalon hogy a goofy amikor jobb lábon a deszkán állsz és ballal hajtod magad (ez lennék én) a regular meg az ellentéte...De ma haverom mutatott egy képet amin pont fordítva van vagyis regularos lennék,nem tudom :D
2014. nov. 18. 22:31
 3/11 A kérdező kommentje:

Amugy köszi választ :D

Utánanéztem és több mint 5 kép igazolja hogy ezek szerint én Regularos vagyok

2014. nov. 18. 22:34
 4/11 Beniy ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem használtad valami gyakran, és esetleg még kint is tartottad, akkor a hőmérséklet változásoktól eldeformálódhatott, de ezt neked kell tudnod, hogy hogy néz ki. :) Egyébként ha a jobb lábad van a deszkán, és a ballal hajtod magad, akkor az valóban a Goofy, viszont van egy olyan érzésem, hogy te Mongo-ban hajtasz. :O Ez annyit jelent, hogy a deszkán lévő lábad nem az első négy csavarnál van, hanem a hátsónál. (Ez NAGYON rossz, és érdemes minél előbb leszokni róla, mert hihetetlenül előnytelen tud lenni.)
2014. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Óóó nemár :(


De nekem ez nagyon kényelmes...És stabilan is állok a deszkán,nagy lejtőkön szoktam gurulni és leszoktam menni skate park-ba is és ott is tudok normálisan mindent..(Még csak az Ollie-t gyakorlom)ugratók meg negyedíveken való gurulás is jól megy..!

2014. nov. 20. 17:10
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy itt van egy kép amiszerint én REGULAR-os vagyok ;)

És ha beirod google képek közé hogy regular skate akkor ki is adja vagyis én nem Goofy-s vagyok :)

2014. nov. 20. 17:17
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] Itt :D
2014. nov. 20. 17:21
 8/11 Beniy ***** válasza:
Mondom NEM biztos, hogy a deszkával van gond, ezt egyenlőre csak te látod. :) Egyébként értem, hogy eszerint te regularos lennél, viszont melyik lábaddal hajtasz akkor? Azzal amelyik ha csak állsz a deszkán elől van, vagy amelyik hátul?
2014. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bal lábbal hajtok,jobb a deszkán,hátul (kb a csavaroknál)
2014. nov. 21. 22:25
 10/11 Beniy ***** válasza:
Igen, akkor valóban regularos vagy. :) Viszont akkor az elég fura, mert elvileg ennek fordítva kéne működnie. :O Nem tudsz esetleg tolni egy képet a deszkádról?
2014. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!