Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért áll meg ilyen hamar a...

Miért áll meg ilyen hamar a gördeszkám? További lent

Figyelt kérdés
sziasztok vettem régebben még egy gördeszkát (nem volt valami drága max 10ezer lehetett) és azt vettem észre hogy nagyon hamar "lefékez" vagyis megáll. szerintetek miért lehet ez? a keréknél a csavar nincs nagyon behúzva ha szabadon megpergetem rendesen forog ahogy kéne, de nem vagyok nagy profi deszkás, de gurulni tudok azért és kb olyan 4-5 másodpercet gurulok és megáll, szerintetek a deszka hibája lehet vagy rossz testtartás? Vagy ez teljesen természetes? előre is köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 20. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
hello lehet hogy a kerék a rossz. nekem volt egyszer műanyag kerekű deszkám-az is ezt csinálta és nagyon zajos volt
2014. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az viszont lehet hogy tényleg valami szar műanyag kereket tettek rá és igen most hogy mondod eléggé zajos is, esetleg tudnál nekem jó kerekeket linkelni? Persze ha nem lenne nagy gond
2014. jún. 20. 21:08
 3/3 Beniy ***** válasza:

Hali! :) Gondolom Tescoból, vagy Decathlonból vetted a deszkát. Azoknak a "gördeszkáknak" igazából úgy minden alkatrészük hibás úgy ahogy van. :) A csapágyak sem olyanok, a kerekek sem, a felfügesztések, sőt még maga a deszka sem. A deszkával mondjuk elég poén télen csúszkálni, ha leszerelsz róla mindent, de utána ne akard használni.

Én azt ajánlanám, hogy ha szeretnél ezzel a témával hosszútávon foglalkozni, és tudod, hogy mire használnád a deszkát pontosan (csak gurulgatni, vagy trükköket is tanulnál), akkor keress meg privátban, és ott tudok többet is segíteni. :)

2014. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!