Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ollie hogyan? További lent.

Ollie hogyan? További lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem olyan rég vettem egy deszkát már elég jól tudok gurulni vele és kanyarodni, két kérdésem is lenne. Hogy tudok fékezni? Eddig csak úgy fékeztem hogy simán leléptem róla de gondolom ez nagy sebességnél nem lehetséges a deszkán nincs fék szóval nemtudom. A második pedig az ollie.. Valahogy próbálgattam mindenhogy.. regural vagyok szóval jobb lábbal megpattintom a deszka végét és az eleje szépen fel is emelkedik de amikor a bal lábam végighúzom a deszkán nem emelkedik fel a hátsó fele.. Próbáltam már mindenhogy de sajnos sehogy sem működik :/ valami ötletetek van amivel könnyebben meg lehetne tanulni? vagy rá kell éreznem? Előre is köszönöm!
2013. jún. 6. 19:48
 1/4 anonim válasza:
Én abban hiszek hogy addig próbálom amíg nem megy valami.De 4-5 év után fejezd be mert csak az idődet b****d el.
2013. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
olli nál azért nem emelkedik fel a deszka mert a hátsó lábadat is felkell emelned ugrásnál:)
2013. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 6. 11:21
 4/4 anonim válasza:
Spencer Nuzzi - How to Ollie Higher !! Nézd meg
2015. ápr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!