Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourosok! Szerintetek...

Parkourosok! Szerintetek lányok is pk-zhatnak vagy csak fiúk szoktak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok lány, és nagyon szeretnék parkourozni sok helyen írták, hogy rá kell gyúrni ami nekem nem akadály viszonylag jó sportoló vagyok csak már kicsit elpunyultam. De ha rágyúrnék akkor nincs akadálya? A másik meg hogy teljesen magadtól tanulod meg a trükköket vagy a profibbak is szoktak "tanítani"? Ezt nem teljesen tom elképzelni

2014. nov. 8. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és kb 170 cm vagyok 8-os hogy ne olyan kicsinek nézzetej
2014. nov. 8. 14:19
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és kb 170 cm vagyok 8-os hogy ne olyan kicsinek nézzetek
2014. nov. 8. 14:19
 3/4 Kiszely Máté válasza:
Szia! Egyáltalán nem hátrány hogy lány vagy nagyon sok lány szokott Parkour-ozni egy a lény edz sokat lábra kézre hasra és gyakorold az ugrást a vault-okat.
2014. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi akadálya nincs ha ezt akarod csinálni. A rágyúrás" hát én azt mondanám nem csak fizikai erőnlét az elsődleges. Ki kell gyakorolni a mozdulatokat.Az izom lényeges,de elsődlegesen fejben kell meglennie. Én inkább azt javaslom hogy ne csak a gyorsító, hanem a védőmozdulatok megismerésére gyúrj rá"mint pl a guruló átfordulásra, kifutásra ilyenkre.
2014. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!