Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourosok, számít a testmaga...

Parkourosok, számít a testmagasság?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy ennél a sportnál mennyire számít a testmagasság? Én 185 centis vagyok,viszonylag hajlékony és szálkás izomzatú. Ekkora testmagassággal is képes lehetek megtanulni például szaltózni és egyéb freerun elemeket? Csak,mert akiket eddig láttam azok mind alacsonyak voltak,valamint a tornászok és az egyéb hasonló tevékenységet űző emberek is alacsonyak.
2014. júl. 22. 18:47
 1/1 Andris9900 válasza:
Én 2 éve Parkour-ozok, 14 éves vagyok. Van egy Szombathelyi Parkour csoport aminek az edzéseit egy művészeti szakközép iskola tornatermében tartanak. Oda jár egy gyerek aki szintén rohadt magas és vékony, de nincs miért zavartatnia magát jól megy neki. Maximum a helyek ahova megyünk néha kicsik neki. A nagy testmagasság nem határolja be annyira a fejlődést, inkább a kitartás és az ügyesség mértéke. Ha komolyan veszed és sokat gyakorolsz sok mindent elérhetsz. Sok sikert és kitartást!
2014. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!