Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Parkourosok! Ti hol gyakoroljá...

Parkourosok! Ti hol gyakoroljátok a kicsit bonyolultabb, veszélyesebb trükköket? (Amiket ha elrontasz, akkor elég nagy baj lehet belőle. ) Például frontflip, backflip, aerial, stb.

Figyelt kérdés
Sajnos én csak a sulim tornatermében tudom gyakorolni, élesbe talajon nem merem megpróbálni, mert bizonytalan vagyok. A tornateremmel az a baj, hogy heti 2 tesim van, és az sem szabad óra, szóval nagyon ritkán tudom használni a szereket. Szerintetek hol lehet gyakorolni a tornatermeken kívül? :)

2013. dec. 11. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak edzőtermek, ahol nem csak kondigépek, hanem tornaszerek is vannak. Neked igazából egy vastag szivacs kell, meg valami ami egymagas a szivaccsal és szilárdan marad rugaszkodásnál. Flipeket lehet guniasztalon is gyakorolni, és ha ott jól megy akkor puha gumiszőnyeg, aztán csak szivacs, keményebb szivacs és utána padlón is menni fog.
2013. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igen,egy szilárd rész nem ártana, ahonnan lehet rugaszkodni. Majd körbe nézek a környékünkön, hogy hol találhatnék ilyen termet, termeket.
2013. dec. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!