Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan csinaljam? Mi lenne...

Hogyan csinaljam? Mi lenne ebbol nekem utanna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy srac a suliban, aki ra van allva a baratnomre, es folyamatosan piszkalja, mar kb 2-3 hogy, fekudjenek le, meghogy en nem fogom megtudni. beszeltem a sraccal de nem vette komolyan. Lenezett. tobbszor megfordult a fejembe, hogy egy jo iranyzott butykos erobol az allara jo lenne. Neki ebbol milyen problemai lehetnek, es hany napig lenne szet a srac, ha az utes jol sikerul? es nekem a kezemnek lenne baja, vay torne valamim? amugy a sractol nem kell felnem, mert nyilvan akkor nem mennék neki.
2014. okt. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1 ütésből max a bud spencer filmekben ütnek ki embereket,úgyhogy ez a tervezeted alapjaiban hibás.

a másik dolog,hogy a nőd miért nem küldi el látványosan a fenébe és építi le?

mert belemész itt egy bunyóba,jól összetöreted magad,lejáratod magad a csaj meg röhög a markába,jól felértékelődik,hogy érte verekednek a pasik mert akkora nagy érték.

szóval szólj a nődnek,hogy fejezze be a flörtölést.

mást úgy sem tehetsz,mert ha ilyen szintű tiszteletlenségre képes a másik,akkor rettenet nagy csicskának néz téged...lehet nem ok nélkül.

"beszéltem a sráccal" wtf?

2014. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először is ahhoz, hogy valakit kiüss egy ütésből először meg kell tanulni ütni, amíg ez nincs meg addig ne tervezgess ilyeneket, ha sikerül is a szintedhez mérten jól eltalálni akkor is max leül a seggére és habár nem valószínű, hogy neked esne, ellenben pár óra múlva mikor kitisztul a feje rettentő módon megver.


"amugy a sractol nem kell felnem, mert nyilvan akkor nem mennék neki."


akkor meg miért nem vágtál le neki egy pofont, hogy megalázd őt úgy mint ahogy ő tette veled és miért nem mondtad neki, hogy vagy leszáll a nődről vagy most helyben szétütöd?

2014. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
miért itt kérdezősködsz?... menj oda oszt' ha nem vagy boxoló akkor ne próbálkozz K.O-val, csak mint valami autista, fogd meg és teperd le a földre, majd ott állj neki hogy szálljon le a csajról. ennyi
2015. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!