Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöröltem a cod4 mert egy...

Letöröltem a cod4 mert egy szerverre se tudtam felmenni. Utánna letöltöttem egy másikat de nem lehet telepíteni. Azt irja hogy play multi, single vagy uninstall. hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 14:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A törlést hogy csináltad? Vezérlőpult / Programok eltávolítása?
2013. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 P.O.C. ***** válasza:
Szabályosan törölted le a vezérlőpultból, vagy barbár módon kitörölted a mappáját a program files -ból?
2013. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
vezérlő pultból töröltem
2013. máj. 1. 15:23
 4/19 P.O.C. ***** válasza:
Jól tetted, de valamiért csak benne maradt a bejegyzés a regisztryben. Vagy töröld manuálisan a bejegyzéseket, vagy az autorun.exe helyett próbáld meg egyből a setup.exe -vel indítani a telepítést.
2013. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

betettem ISO-ba és az autorun.exe-vel inditottam de nem jó

újra tenni meg nem akarom a gépet mert win7 ultimate-m van és régebbi verziót meg nem enged

2013. máj. 1. 16:04
 6/19 anonim ***** válasza:
Jaj, ennyi hozzáértéssel miért nem jó neked a bolti játék? Azokkal nincs ilyen szívás.
2013. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ha megveszem a boltba a cod4-et akkor is ugyanezt fogja ki irni
2013. máj. 1. 16:11
 8/19 anonim ***** válasza:
Mivel előtte a gépen volt már egy gányolt verzió számíthatsz rá, de ez természetes. Viszont ha legális verziót annyiszor tudod le és felpakolni, ahányszor a liszenszed engedi.
2013. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
de hogy csináljam most meg?
2013. máj. 1. 16:16
 10/19 P.O.C. ***** válasza:

Kedves kérdező, tudod te mit jelen az a szó hogy "helyett"?

Nem azt mondtam autorun.exe -vel indítsd hanem a setup.exe -vel (ha ilyen nincs install.exe -vel)!

2013. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!