Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöröltem a cod4 mert egy...

Letöröltem a cod4 mert egy szerverre se tudtam felmenni. Utánna letöltöttem egy másikat de nem lehet telepíteni. Azt irja hogy play multi, single vagy uninstall. hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 14:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
csak autorun.exe van...
2013. máj. 1. 16:27
 12/19 P.O.C. ***** válasza:

Ez az eredeti COD4 lemezem, könyvtár struktúrája:

[link]

Vagy valamit benézel, amit ilyen alacsony szintű PC ismerettel nem csodálok, vagy nem COD4 -ről beszélünk.

2013. máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
kössz a megoldást.. amugy nem olyan alacsony a pc tudásom.. csak le választottam az f: röl az CD-t ... és ezért volt csak autorun
2013. máj. 1. 16:57
 14/19 P.O.C. ***** válasza:

"újra tenni meg nem akarom a gépet mert win7 ultimate-m van és régebbi verziót meg nem enged"


Ez a mondat mindent elárul, de nem kötekszek. Örülök hogy sikerült!

2013. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
de tényleg nem engedi próbáltam már.. vmi ilyesmit irt h nem lehet telepíteni mert újabb verzió van a gépen..
2013. máj. 1. 17:11
 16/19 P.O.C. ***** válasza:

Mert be kell boot -onli azon operációs rendszer telepítőlemezről, amit épp telepíteni akarsz, nem pedig az épp futó működő Windows alól indítani. Kb. 20 másodperc guglizás alatt meg lehet találni a megoldást. Ez már ezer éve is így volt, mikor még MS-DOS parancssor ismerete nélkül nem is lehetett Windows -t telepíteni.

Szerinted hogy raknak Windows -t olyan gépre, amin még nem hogy Windows, de merevlemezpartíció sincs?


Van még mit tanulnod maradjunk annyiba. X idővel kevesebbet COD4 -ezzél, és azt fordítsd Informatikai ismereteid bővítésére, hidd el megéri. ;)

2013. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Jó.a cod 4 működik csak egy baj van... ezt irja

An error occurred while reading the stats data . You stats have been reset.. mi ez?

2013. máj. 1. 17:41
 18/19 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem ha törlöd a régi profilodat, akkor megoldódik. Ha nem akkor passz.
2013. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
megoldottam az volt a baj h cd kulcs csere volt és az mpdata-ból törlődtek a cuccok
2013. máj. 2. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!