Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik a jobb tömegnövelő a...

Melyik a jobb tömegnövelő a volumass 35 vagy a jumbo? Melyiktöl várhatok több fejlödést?

Figyelt kérdés
Lécci ne a body builder Weboldalt küldjétek , hanem tapasztalatokra vagyok kiváncsi.Illetve mit ajánlotok?
2010. jan. 15. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, ki kell próbálni nekem egyik sem vált be igazán. Tudni kellene hogy könnyen hízol vagy nem stb és ez alapján választani, de csak akkor kezdj bele ilyenbe ha a kajád tökéletes összeállítású mert különben teljesen fölösleges pénzkidobás. Egyébként nekem e kettőből a volumass35 jobban bevált
2010. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
nekem a a jó kis napo vált be,taoasztalat.
2010. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Ezt így nemlehet megmondani.Neked kell kitapasztalni.Van aki a Biotech,Sn vagy a cytogen termékei jönnek be azon belül is egyéni dolog.De a kérdésre válaszolva ha kevésbé vagy hízékony jumbo, ha könnyedebben akkor vm35

2010. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elégé vékony vagyok 175 cm és 59kg heti 3 -szor járok gyurni és sok sült csirke mellet meg rizst szoktam enni.És most a volumass 35 használok.
2010. jan. 16. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
en jumbot szedtem szedtem fel tole par kg de ha veszel valamit sztem nagy csomagolasba vedd meg csak akkor van ertelme es annyit szedj amennyi ra van irva ne kevesebbet ne sporolj vele
2010. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Napozint azért szerintem ne fogadd meg, bár az sem károsabb mint a fiatalok okádós bulijai. :)
2010. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mi az a napozin?
2010. jan. 16. 17:58
 8/10 A kérdező kommentje:
14:24 izmot vagy zsirt ?
2010. jan. 16. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerencsétlen. Megnézed mennyi tápanyag van 100 grammban, elosztod magadnak, hogy hány adagot kell megenned egy nap, aztán megveszed azt, amelyik ár/tartalom szempontjából a legjobb. Mit kell ezen kérdezni? Ugyanúgy fejlődsz az olcsó szartól is.
2010. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem ugyanúgy fejlődsz a szar táplálékkiegészítőktől mint a minőségiktől. Hallottál már olyasmiről, hogy biológiai érték. Az adja meg, hogy egy fehérje típusból mennyit hasznosít a szervezet. tehát lehet hogy egy olcsóbb kiegészítőnek a 80%-ból szar lessz, míg egy jobb esetében ez lecsökken 20-40%-ra
2011. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!