Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pécsen hol van thai box, box,...

Pécsen hol van thai box, box, savate edzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Szeretnék vmilyen küzdősportot elkezdeni, 24 éves vagyok. Rendszeresen sportolok, állóképességem szerintem megvan, viszont küzdősportok terén teljesen kezdő vagyok. Nagyon sok féle küzdősportról olvastam, és ezeknél kötöttem ki: box, thai box, savate. Aki jártas a témában, tőle kérdezem, melyiket éri meg választani, amit még jól is oktatnak Pécsen? Elsősorban az a célom hogy egy alapot összeszedjek és az utcán ha megütnek akkor meg tudjam magam védeni. Nem a verekedés a célom, még sose verekedtem, kerülöm a konfliktust, nem is szeretnék belekeveredni semmibe, de jó lenne ha egy biztos alapot összeszednék. Melyiket ajánljátok?

2014. aug. 10. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!